پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط با محوریت تقدیر از کارآفرینان برتر ملی آبان ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

بنا به اطلاع برگزارکنندگان این جشنواره تاریخ افتتاحیه به روز ۱۰ آذر و اختتامیه به دوازدهم آذرماه موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سید وحید موحدی ،دبیر جشنواره فرهنگی بلوط گفت: پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط با محوریت تقدیر از کارآفرینان برتر ملی آبان ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، جشنواره امسال در دو بخش تجلیل از سازمانها، شرکت‌ها و افراد مسئولیت پذیر در مناطق سیل زده کشور به عنوان همایش افتتاحیه و تقدیر از کارآفرینان برتر ملی به عنوان همایش اختتامیه برگزار می شود.

سید وحید موحدی افزود: جشنواره با افتتاح بخش نمایشگاهی که شامل بخش‌های لباس و غذای محلی، صنایع دستی و گردشگری، مشاهیر و… است، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و در آیین افتتاحیه از افراد، سازمان‌ها و شرکت‌های مسئولیت پذیر در مناطق سیل زده کشور تجلیل خواهد شد و در ادامه پس از پنج روز برگزاری نمایشگاه فرهنگی، همایش اختتامیه با حضور شخصیت‌های برجسته ملی در حوزه‌های مختلف، همراه با اجرای موسیقی سنتی زنده و برنامه‌های جذاب و متنوع دیگر به کار خود پایان خواهد داد.

پوستر پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط
پوستر پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط

وی افزود: جشنواره با افتتاح بخش نمایشگاهی که شامل بخش‌های لباس و غذای محلی، صنایع دستی و گردشگری، مشاهیر و… است، فعالیت خود را آغاز می‌کند و در آیین افتتاحیه از افراد، سازمان‌ها و شرکت‌های مسئولیت‌پذیر در مناطق سیل زده کشور تجلیل می‌شود.

در ادامه پس از پنج روز برگزاری نمایشگاه فرهنگی، همایش اختتامیه با حضور شخصیت‌های برجسته ملی در حوزه‌های مختلف، همراه با اجرای موسیقی سنتی زنده و برنامه‌های جذاب و متنوع دیگر به کار خود پایان می‌دهد.

وی ضمن دعوت از همه فرهنگ دوستان برای حضور در این رویداد فرهنگی خاطرنشان کرد: برای اولین بار قرار است در جشنواره امسال نمایشگاه عکس بلوط در کنار نمایشگاه فرهنگی، ایجاد شود تا ظرفیت‌های فرهنگی، تفریحی و.. مناطق مختلف کشور در معرض دید عموم قرار گیرد.

  این جشنواره دو بخش نمایشگاهی و همایش سالنی دارد که در بخش نمایشگاهی لباس‌ها و عادات فرهنگی اقوام ایرانی به نمایش گذاشته می‌شود.

در بخش همایش سالنی هم از یکی از گروه‌های مهم اجتماعی تقدیر می‌شود.

بازدید از این نمایشگاه همانند سایر بخش‌های جشنواره همچون سال‌های گذشته آزاد و رایگان است.

پنجمین جشنواره فرهنگی بلوط آبان ماه در در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 138288 ساعت خبر : ۲:۲۹ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=138288

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.