هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

اعتراضات بنزین در کرمانشاه و خسارت سنگین به اموال عمومی

اعتراضات بنزین در کرمانشاه و خسارت سنگین به اموال عمومی

به گزارش پایگاه خبری گلونی استاندار کرمانشاه با اشاره به خسارت‌‎های سنگین به استان در اعتراضات اخیر، گفت: در حال برآورد خسارات وارده هستیم.

 هوشنگ بازوند در جلسه شورای برنامه ریزی استان با اشاره به اعتراضات اخیر در پی اصلاح قیمت بنزین، به فعالیت برخی آشوبگران در این اعتراضات اشاره کرد و افزود: متاسفانه در چند روز اخیر شاهد بودیم برخی اشرار به بهانه اصلاح قیمت بنزین هزینه‌های سنگینی به استان تحمیل کردند.

وی افزود: خوشبختانه مردم به موقع صف خود را از این اشرار جدا کردند، اما متاسفانه این عده خسارت‌های سنگینی به سرمایه‌های استان وارد کردند.

اعتراضات بنزین در کرمانشاه

بازوند به عمدی بودن خسارت‌های وارده توسط آشوبگران اشاره و خاطرنشان کرد:

به طور مثال تنها در یک مورد، یک خودروی آتشنشانی دچار خسارت شد که مجموعا از این نوع خودرو، ۱۰ دستگاه در کشور وجود دارد که یکی را به استان کرمانشاه داده بودند و این خودروی آتشنشانی می‌توانست در مهار آتش ساختمان‌های ۳۰ طبقه به کار رود که متاسفانه به عمد این دستگاه را هدف قرار دادند.

استاندار کرمانشاه در خصوص میزان خسارت‌های وارده به استان، گفت: در حال حاضر در حال برآورد خسارات هستیم و هنوز برآوردی در این زمینه نداریم.

بازوند با اشاره به خسارت‌های بخش خصوصی در پی فعالیت آشوبگران، گفت: از همه افراد بخش خصوصی که اموال و سرمایه آنها دچار خسارت شده می‌خواهیم شکایت خود را به دادستانی اعلام کنند و اطمینان داشته باشند عوامل این شرارت‌ها شناسایی می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 142805 ساعت خبر : ۹:۳۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=142805

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.