انتشار اینترنتی فیلم ویژه نابینایان با متری شیش و نیم کلید خورد

انتشار اینترنتی فیلم ویژه نابینایان با متری شیش و نیم کلید خورد

فیلم سینمایی «متری شیش و نیم»  با همکاری فیلیمو  و سوینا،  برای انتشار اینترنتی ویژه نابینایان توضیح‌دار شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به گزارش روابط عمومی سوینا، طی این همکاری از این پس فیلم‏‌ها‏ و سریال‏‌های محبوب که تا به حال صوتی نشده است به شکل حرفه‏‌ای و با حضور چهره‏‌ها توضیح‏‌دار و پخش خواهد شد.

انتشار اینترنتی فیلم ویژه نابینایان

فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان  اولین فیلمی است که با همکاری فیلیمو و سوینا با صدای احسان کرمی توضیح دار و همزمان با روز جهانی معلولین در این سامانه منتشر شده است.

این فیلم نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به روی پرده رفت و برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.

سوینا با شعار سینمای ویژه نابینایان، با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی افراد نابینا و کم‌بینا به تولیدات سینمایی تاسیس شده است و در تازه‌ترین همکاری خود با سرویس وی‌اودی فیلیمو، در راه انتشار عمومی فیلم‌های مناسب‌سازی شده برای نابینایان گام برداشته است.

فیلیمو نیز تاکنون  با مناسب سازی و انتشار فیلم‌ها و سریال های متعددی از جمله مانکن، نهنگ آبی، احضار، آینه بغل، به وقت شام و … برای ناشنوایان در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام کرده و در آینده نیز مجموعه فیلم های ویژه گروه نابینایان و ناشنوایان را کامل‌تر خواهد کرد. مخاطبان سوینا و فیلیمو می‌توانند جهت استفاده از این آثار با مراجعه به این لینک از این خدمت جدید بهره‌مند شوند.

پایان پیام

کد خبر : 143888

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=143888

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.