تخفیف سینما به زودی؛ تخفیف‌های ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به سینما در نظر گرفته شده است

تخفیف سینما به زودی؛ تخفیف‌های ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به سینما در نظر گرفته شده است

دست‌اندرکاران فیلم‌های سینمایی تخفیف‌های ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به سینما در نظر می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و یه نقل از ایسنا مدتی قبل از شورای عالی اکران خبر رسیده بود که قرار است برای جبران فروش پایین و مخاطب کم چند ماه قبل سینما نسبت به سال قبل، تمهیدی تازه اندیشیده شود.

تخفیف سینما به زودی

علی سرتیپی، سخنگوی شورای عالی اکران با تایید این مطلب به ایسنا گفت: این موضوع جدی است و صحبت‌هایی شده تا با هماهنگی و تایید پخش‌کننده، سینمادار و تهیه‌کننده تخفیف‌های خاص به مخاطبان سینما بدهیم.

او افزود: این کار اگر با هماهنگی صورت گیرد، می‌تواند عملی باشد و هر چقدر بتوانیم تماشاگر بیشتری داشته باشیم به نفع سینما است.

این تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما در عین حال با اشاره به مشکلات اخیر از جمله قطع اینترنت و فضای پیش آمده که بر سینما هم تاثیر داشته است، تاکید کرد: اگر مشکل این چند روزه حل شود درباره این تخفیف‌ها تصمیم‌گیری‌ خواهد شد.

بسیاری از سینماگران از وضع فروش فیلم‌ها در ماه‌های گذشته بویژه در تابستان گله‌مند بودند و یکی از دلایل این آسیب به سینما را نحوه چیدمان اکران تابستان می‌دانستند.

براین اساس برخی مدیران و دست‌اندرکاران در پی این بوده‌اند که این شرایط را تا جای ممکن بهبود دهند و تقریبا از ابتدای آبان‌ماه سینماها دوباره رونق گرفتند اما با اتفاقات هفته گذشته و قطع اینترنت که سبب اختلال در سایت‌های فروش هم شد رکود به سینما برگشت و در چند روز سینماها وضعیتی تعطیل یا نیمه‌تعطیل داشتند.

گفتنی است در حال حاضر تنها بلیت‌های روز سه‌شنبه سینما و همچنین سانس‌های صبح روزهای شنبه تا چهارشنبه نیم‌بها فروخته می‌شود.

بلیت روزهای پنجشنبه و جمعه سینماهای درجه یک به مبلغ ۱۵ هزار تومان و سایر روزهای هفته به غیر از سه‌شنبه و سانس‌های صبح به مبلغ ۱۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 143110 ساعت خبر : 8:40 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=143110
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات