اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

ویژه برنامه شب یلدا فرمول یک چه مهمان‌هایی خواهد داشت؟ + اطلاعات کامل این برنامه

ویژه برنامه شب یلدا فرمول یک چه مهمان‌هایی خواهد داشت؟ + اطلاعات کامل این برنامه

علی ضیا در شب یلدا مهمان علی صادقی می‌شود

سیدعلی ضیا جمعه شب در نخستین قسمت از ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک میزبان علی صادقی بازیگر کمدی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی این برنامه، او همچنین در این قسمت با جواد انصافی بازیگر شخصیت عبدلی و پیشکسوت سیاه بازی گفتگو می‌کند.

عمو قناد دیگر مهمان شب یلدای علی ضیا است و مصطفی راغب خواننده نیز در این برنامه به اجرای موسیقی می‌پردازد و چهره‌های دیگری نیز به برنامه خواهند آمد.

از آنجایی که چهره‌های مردمی همواره نقش پررنگی در برنامه‌های ضیا داشته‌اند و سال گذشته نیز طرح انتخاب چهره برتر مردمی در برنامه «فرمول یک» با استقبال بسیاری همراه بود، این چهره‌ها در شب یلدا نیز به شبکه یک خواهند آمد.

ویژه برنامه شب یلدا فرمول یک جمعه شب ساعت 23 به مدت سه ساعت روی آنتن خواهد رفت.

سید علی ضیاء (زادهٔ ۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان) مجری برنامه‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است. او فارغ‌التحصیل مکانیک طراحی جامدات است.

علی ضیا سال ۱۳۸۴ به تهران آمد و از ۱۹ سالگی به‌طور اتفاقی وارد رادیو شد و کار خود را در رادیو جوان با برنامه طنز پسری از کاشانه شروع کرد که به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از ۵ سال گویندگی در رادیو، به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و پس از پذیرفته شدن در تست گویندگی قرار شد اجرای برنامه شروع خوب را به عهده بگیرد، ولی به دلیل فضای علمی‌ای که علی ضیا داشته و اختراعی که از سید علی ضیا ارائه شده بود، اجرای برنامه گزینه جوان به علی ضیا پیشنهاد شد و اولین برنامه‌ای که به‌طور زنده از علی ضیا روی آنتن رفت اولین کار خود را در سیما با برنامه گزینه جوان تجربه کرد. البته همزمان با این برنامه، برنامه خط و ربط هم در رادیو اجرا می‌کرد.

پایان پیام

کد خبر : 145120

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=145120

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.