کارگزار پخش اینترنتی فوتبال مشخص شد؛ بازگشت درآمد فوتبال به باشگاه ها

کارگزار پخش اینترنتی فوتبال مشخص شد  بازگشت درآمد فوتبال به باشگاه ها

با اعلام رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران

به گزارش پایگاه خبری گلونی این اقدام و توافق با همکاری سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر پس از طی مراحل قانونی در راستای درآمدزایی مناسب و دفاع از منافع باشگاه ها صورت پذیرفته است.

کارگزار پخش اینترنتی فوتبال مشخص شد

کارگزار پخش اینترنتی فوتبال
کارگزار پخش اینترنتی فوتبال

موسسه فرهنگی دیجیتال رسانه گستر فراکاو به عنوان تنها کارگزار سازمان لیگ فوتبال و همچنین دارنده حقوق انحصاری عرضه، فراوری و انتشار محتوای مسابقات فوتبال و برنامه های جانبی آن (Licenser & right holder) در فضای مجازی معرفی شده و هرگونه انتشار، پخش و بازپخش محتواهای مربوط به مسابقات فوتبال ایران در کلیه بسترهای فضای مجازی و دیجیتال صرفا با مجوز کتبی موسسه فوق الذکر امکان‌پذیر است.

با اعلام رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران کارگزار پخش اینترنتی فوتبال در کشورمان بالاخره مشخص شد؛ بازگشت درآمد فوتبال به باشگاه‌های ایرانی.

تاکنون هیچ منافعی از پخش محتوای فوتبال به اهالی این رشته ورزشی جذاب و پرمخاطب نمی رسید که با این اعلام، این موضوع به نفع فوتبال میسر خواهد شد.

درآمدزایی فوتبال از فروش حق پخش اینترنتی به تدریج می‌تواند به پشتوانه‌ای محکم برای ورزش کشور تبدیل شده و ضمن کمک به خصوصی‌سازی تیم‌هایی که هم اکنون با حمایت و هزینه‌ی نهادهای غیرخصوصی سرپا هستند، هم به ساختن شخصیتی مستقل برای باشگاه‌ها و ورزش کشور کمک کند و هم بار بزرگی را از دوش بودجه عمومی کشور بردارد.

در نامه‌ای که منتشر شده و به امضای رییس سازمان لیگ فوتبال رسیده است، موسسه فرهنگی دیجیتال رسانه گستر فراکاو به عنوان تنها کارگزار سازمان لیگ فوتبال و همچنین دارنده حقوق انحصاری عرضه، فراوری و انتشار محتوای مسابقات فوتبال و برنامه‌های جانبی آن (Licenser & right holder) در فضای مجازی معرفی شده و هرگونه انتشار، پخش و بازپخش محتواهای مربوط به مسابقات فوتبال ایران در کلیه بسترهای فضای مجازی و دیجیتال صرفا با مجوز کتبی موسسه مذکور امکان‌پذیر است.

پایان پیام

کد خبر : 143307 ساعت خبر : ۸:۰۵ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=143307

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.