دلنوشته ابراهیم داروغه زاده خطاب به هنرمندان سینما

دلنوشته ابراهیم داروغه زاده خطاب به هنرمندان سینما

«ابراهیم داروغه‌زاده» دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر دلنوشته‌ای را خطاب به هنرمندان منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، متن دلنوشته «ابراهیم داروغه‌زاده» به شرح زیر است:

دلنوشته ابراهیم داروغه زاده

به نام آرامش‌بخش دل‌ها

هنرمندان شریف و فرهیخته سینمای ایران

‎در شرایطی به استقبال سی و هشتمین جشنواره‌ی فیلم فجر می‌رویم که آحاد ملت نجیب ایران، در داغ از دست دادن عزیزترین‌هایشان، در سانحه ناخواسته‌ی هوایی به سوگ نشسته‌اند.

‎بر هیچ وجدان منصفی پوشیده نیست که هنر آفرینی شما، مرهمی است بر قلوب زخمی مخاطبانتان که قطعاً، شرایط کاهش آلام و دردهایشان را نیز فراهم می‌نماید.

‎تاریخ این سرزمین، حضور پر شور و مهرتان را در کمک به آسیب دیدگان حوادث طبیعی و شورآفرینی‌های مدنی فراموش نخواهد کرد.

هر ساله، میلیون‌ها ایرانی در سراسر کشور و حتی خارج از مرزها، مشتاقانه و بی‌صبرانه، منتظر تماشای آثارتان هستند تا در سایه آن، کینه، نفرت و عصبیت را از وجودشان پالایش کنند.

‎بی‌شک، احترام به استقبال این مردم که شما یکی از ستارگان زندگی‌شان هستید تالیف قلوب و نزدیکی دل‌ها را به همراه خواهد داشت.

‎ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر؛ با رعایت تمامی شئونات، ضمن ابراز همدردی مجدد با خانواده‌های داغدار، تمام اهتمام خود را ضمن تعاملات فرهنگی با شما، مصروف همدلی‌های صادقانه خواهند نمود، چرا که باور دارد سینما و سینماگران ایرانی، همچنان، اسباب مباهات و سرافرازی این سرزمین را تضمین خواهند نمود.

کوچک سینمای ایران

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر ۳۸

گفتنی است پس از اتفاقات ناگوار اخیر جمعی از هنرمندان سینما برای همدردی با مردم ایران از حضور در جشنواره فیلم فجر کناره‌گیری کردند و از بخش داوری آن انصراف دادند.

مسعود کیمیایی، پیمان معادی و سعید آقاخانی از چهره‌های مطرحی بودند انصراف خود از سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر را رسانه‌ای کردند.

پایان پیام

کد خبر : 146831 ساعت خبر : 2:16 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=146831
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات