دیدار با سردار سلیمانی از لحظات فراموش نشدنی زندگی‌ام بود

دیدار با سردار سلیمانی از لحظات فراموش نشدنی زندگی‌ام بود

سیروس مقدم در برنامه ویژه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، شهادت او را با از دنیا رفتن مالک اشتر و تشبیه تاثیرگذاری که در سریال «امام علی (ع)» در این باره می‌شود، مقایسه کرد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی سیروس مقدم در گفت و گوی تلفنی با محمد حسین رنجبران در شبکه یک سیما ضمن عرض تسلیت به خانواده شهید سردار سلیمانی سلیمانی گفت: این روزها مشغول کار برای «پایتخت ۶» هستیم. نشست‌هایی برای ساخت «پایتخت ۵» با سردار سلیمانی داشتیم.

وی افزود: واقعیت این است که ملاقاتی ترتیب داده شد تا من خدمت سردار رسیدم و در واقع از نزدیک این اتفاق خوب برایم افتاد که ایشان را زیارت کردم.

دیدار با سردار سلیمانی از لحظات فراموش نشدنی زندگی‌ام بود

مقدم یادآور شد: او در نهایت سادگی و عطوفت برخورد می‌کرد که با این ویژگی‌ها تاثیر زیادی روی مخاطب خود داشتند. نظرات بسیار مثبت و سازنده‌ای راجع به پایتخت داشتند چه در مرحله فیلم نامه و چه در مرحله‌ای که قرار بود ساخته شود. در خدمت او بودیم و جزو لحظات فراموش نشدنی زندگیم بود.

این کارگردان مطرح تلویزیون تاکید کرد: شب گذشته تا دیروقت کار کرده بودیم و صبح دیروقت از خواب بیدار شدیم و اولین خبری که از تلویزیون شنیدیم این خبر تلخ بود. بسیار شوکه شدم و در سریال امام علی اگر خاطرتان باشد جمله‌ای هست که وقتی خبر شهادت مالک را می‌آورند و می‌گوید مالک هم مرد، طرف مقابل می‌گوید با مرگ مالک تازه باورم می‌شود که مرگ هم وجود دارد. این خبر اینقدر باورنکردنی نابهنگام و متاثر کننده بود که تاثیر عجیب و غریبی گذاشته است و هنوز نمی‌شود این خبر را باور کرد.

مقدم در ادامه با بیان اینکه مطمئن باشید این اتفاق باعث اتحاد و وحدت  فکر و عمل بیشتری در بین  ایرانیان خواهد شد، تاکید کرد: این وحدت شکل گرفته است و بیشتر هم خواهد شد. وقتی عقل و منطق به  بن بست می‌رسد زور و ترور به وسط می‌آید. در بیانیه خانه سینما هم  جمع بزرگی از اهالی سینما این اتفاق را محکوم کرده‌اند. جامعه ما، مردم و هنرمندان ما یک ستون جبران ناپذیر و محکم را از دست دادند که خیلی ضایعه اسفباری بود.

پایان پیام

کد خبر : 146064 ساعت خبر : 11:54 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=146064
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات