پیام تسلیت حوزه هنری استان لرستان به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت حوزه هنری استان لرستان به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش پایگاه خبری گلونی پیام تسلیت حوزه هنری استان لرستان به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.

پیام تسلیت حوزه هنری استان لرستان

بسم رب الشهداء والصدیقین

( ای اهل حرم میر و علمدار نیامد)

سردار دلها آسمانی شد

شهادت غایت آرزوی مجاهدان فی سبیل الله است و خوش بر تن کسانی می‌نشیند که (اهل گذاشتن و گذشتن، دیدن و دل نسبتن) باشند و به خوی نیکو خصالان و شیوه نیکان ساکن سرزمین عشق و ایثار باشند. شهادت شهید عالی مقام، سردار دلها، شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش به ویژه شهید ابومهدی المهندس داغی است ماندگار بر دلهای مجاهدان و ایثارگران امت مقاوم اسلام .

روح سلحشوری و فداکاری و از خودگذشتگی به همراه ولایت‌پذیری محض برای اعتلا جاوید اسلام و انقلاب از شهید قاسم سلیمانی مجاهدی راسخ و عاشقی بی‌بدیل ساخته است و امروز که به دست خشن‌ترین و منفورترین ایادی شیطان به فیض عظیم شهادت نائل آمده است با خون پاک خود راه پیروزی حق بر علیه باطل را برای اهالی شهادت هموارتر ساخته است و باید دل‌های عاشق غمدیده از فراقش را با بشارت به پر ثمر بودن راهش در مسیر پیروزی نهایی بر جنود شیطان آرامش بخشید.

ما سربازان فرهنگی مقام معظم رهبری در حوزه هنری استان لرستان ضمن تسلیت بر عموم مردم انقلابی و ولایت‌مدار استان لرستان خلعت خونین وصال بر قامت رعنا و آسمان‌سای سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمان مجاهدش را بر روح بی‌تاب وصالش تبریک و تهنیت می‌گوییم و بار دگر بر عهد ناگسستنی خویش با امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهیدان بر پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در سنگر فرهنگ و هنر تاکید می‌کنیم .

(ما همه سلیمانی هستیم)

روابط عمومی حوزه هنری استان لرستان

پایان پیام

کد خبر : 146041 ساعت خبر : ۶:۰۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=146041
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات