اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

ارضای حلال غریزه جنسی تا چای و قلیان رایگان؛ همه ایده‌ها قبل از تو سوتفاهم بود

ارضای حلال غریزه جنسی تا چای و قلیان رایگان؛ همه ایده‌ها قبل از تو سوتفاهم بود

شاید هم الان چند نامزد انتخاباتی با خودشان گفتند«چرا به فکر ما نرسید؟

پایگاه خبری گلونی راضیه حسینی: این روزها و با داغ شدن بازار تبلیغات کاندیدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، از ستادهای تبلیغاتی خبرهایی می‌رسد که مدام باید از خودم بپرسم خوابم یا بیدار.

ارضای حلال غریزه جنسی

انگار چشم چسبانده‌ام به عکس‌ها و فیلم‌هایی که از داخل شهرفرنگ فروشنده دوره‌گردی پخش می‌شود و با خودم می‌گویم اینجا دیگر کجاست و اینها کی هستند؟

خوب که به دور و برم نگاه می‌کنم می‌بینم ای دل غافل خودم توی این شهر هستم و همه چیز واقعیت دارد.

یکی شلوار پلنگی پوشیده و برای رأی جمع کردن فریاد می‌کشد. آن یکی آواز می‌خواند، یک ستاد به کنسرت تبدیل شده و یکی دیگر رویمان به دیوار مراسم اجرای حرکات موزون انجام می‌دهد.

نامزد انتخاباتی هم عین دسته گل نشسته وسط حرکات موزون اجرا کننده‌ها و فقط یک رقص چاقو کم دارند که مراسم عروسی، ببخشید تبلیغات مجلس تکمیل شود.

در تازه‌ترین خبر بعد از پخش کباب، یکی از نامزدهای عزیز، اقدام به پخش قلیان و چای کرده و دودبازاری راه انداخته است بیا و ببین.

این نماینده بزرگوار گوی سبقت را در ابتکار عمل از رقبای دیگر خود ربوده و کاری کرده که به عقل هیچکس دیگر نمی‌رسید.

البته اگر می‌رسید هم به احتمال زیاد انجام نمی‌داد.

شاید هم الان چند نامزد انتخاباتی با خودشان گفتند«چرا به فکر ما نرسید؟

حیف شد کلی می‌تونستینم باهاش رأی جمع کنیم» و یک‌هو عین ای کی یو سان یک چراغ بالای سرشان روشن می‌شود و می‌دوند پی ابتکار عملی که روی دست نماینده قلیان پخش کن بزنند.

آرزو می‌کنم تا کار به جاهای باریک و پخش چیزهای دیگر نرسیده هر چه زودتر انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی برگزار شود و ما هم از خواب بیدار شویم.

البته اگر این نامزدهای محترم به مجلس راه پیدا کنند این خواب تبدیل به کابوس خواهد شد و معلوم نیست آقای شلوارپلنگی کنار جناب خواننده و دوست دسته گل چطور می‌خواهند برای مملکت قانون‌گذاری کنند.

خداکند بساط کباب و چای و قلیان و… به مجلس راه پیدا نکند.

نامزدهای انتخابات عزیز، لطفاً جان عزیزتان این یکی، دو روز دندان روی جگر بگذارید و ابتکار به خرج ندهید تا همه چیز تمام شود.

پایان پیام

کد خبر : 148725

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=148725

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.