بهنام بهزادی کارگردان من می ترسم گفت: تا به امروز به گیشه باج نداده‌ام

بهنام بهزادی کارگردان من می ترسم گفت: تا به امروز به گیشه باج نداده‌ام

بهنام بهزادی می‌گوید: تا به امروز به گیشه باج نداده‌ام ولی با این روند فعلی سینما شاید مجبور باشم به سمت آن نوع سینما هم‌ بروم.

به گزارش پایگاه خبری گلونی شامگاه شنبه ۱۹ بهمن در سانس سوم جشنواره فیلم «من می ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی برای اهالی رسانه و منتقدان به نمایش درآمد؛ فیلمی اجتماعی که به نقد استفاده از قدرت رسانه و فساد در آن می‌پردازد.

بهنام بهزادی کارگردان من می ترسم

بهنام بهزادی درباره اینکه آیا با این فیلم قصد دارد از سینمای هنری فاصله بگیرد؟ گفت: من قصد فروش برای گیشه را ندارم و تا اینجا هم به گیشه باج نداده‌ام،‌ اما فکر می‌کنم با این روند فعلی سینما مجبور باشم به آن سمت بروم.

او درباره بازیگرهای فیلمش و معرفی یک چهره جدید گفت: من معتقدم سینمای ما به چهره‌های جدید نیاز دارد و البته دلم می‌تپد که با بازیگران غیرحرفه‌ای کار کنم. بازیگران حرفه‌ای با همه مزیت‌هایی که دارند ولی گاهی حتی عوامل پشت دوربین هم بابتش تغییر می‌کنند. البته در این فیلم خوشبختانه چنین مسئله‌ای نداشتیم.

وی درباره حضور شاکردوست گفت: به نظرم الناز شاکردوست پتانسیل‌ و انگیزه زیادی در این کار داشت و باز هم دارد تا در کارهای تجربی و مستقل حضور داشته باشد.

پوریا رحیمی سام هم حضورش در این فیلم را تجربه‌ای متفاوت دانست که نوع نگاه به بازیگر در فیلم فرق دارد و افزود: من در این سال‌ها تلاش کردم خود را به آن گونه دیگر بازیگری در سینما نرسانم که با روند فعلی‌ام متفاوت است. برای من مردم حتما در اولویت هستند ولی فکر می‌کنم در زمانی که مانیفست دادن در اینستاگرام راحت اتفاق می‌افتد من کارم را با سینما انجام میدهم.

ستاره پسیانی هم با اشاره به دومین تجربه همکاری‌اش با بهزادی پس از وارونگی گفت: همکاری در فیلم‌های آقای بهزادی مثل ورکشاپ است و من در کار با ایشان یاد می‌گیریم بازیگری را کنار بگذارم و در لحظه زندگی کنم.

او درباره حضور ‌زیادش‌ در سینما با توجه به سابقه پررنگ تئاتری افزود: هنوز تئاتر را خیلی بیشتر دوست دارم ولی مدتی است که می‌خواهم در سینما هم بیشتر کار کنم و کار در فیلم‌های تجاری و هنری را دوست دارم با هم تجربه کنم.

پایان پیام

کد خبر : 148107 ساعت خبر : 12:11 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=148107
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات