هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

خرم آباد میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است

خرم آباد میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است

برخی از فیلم‌های منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، از ۱۴ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری و همزمان با تهران در سینما استقلال خرم آباد به نمایش گذاشته می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی احمدحسین فتایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، چهارمین دوره این جشنواره به میزبانی خرم آباد برگزار می‌شود.

 به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین‌جشنواره فیلم فجر، احمدحسین فتایی با اعلام این خبر، گفت: امسال و همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خرم آباد برای چهارمین بار میزیان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: در این راستا برخی از فیلم‌های منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، از ۱۴ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری و همزمان با تهران در سینما استقلال خرم آباد به نمایش گذاشته می‌شوند.

خرم آباد میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است

 وی افزود: پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین استقبال خوب مخاطبان لرستانی سینما در سال‌های گذشته از این رویداد بزرگ که نماد سینمایی هنر انقلاب اسلامی است، موجب شد معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خرم آباد را در بین میزبانان استانی این رویداد قرار دهد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شرایط بسیار خوبی را برای میزبانی از این جشنواره در دوره جدید فراهم آورده است.

 فتایی در پایان خاطرنشان ساخت: لیست فیلم‌های اختصاص یافته به لرستان، نحوه تهیه بلیت و همچنین سانس‌های نمایش فیلم، طی چند روز آینده مشخص و به طور گسترده توسط روابط عمومی این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد.

پایان پیام

کد خبر : 147278 ساعت خبر : ۷:۱۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=147278

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات