اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

محمدحسین لطیفی به سریال آقازاده پیوست منتها به عنوان بازیگر

محمدحسین لطیفی به سریال آقازاده پیوست منتها به عنوان بازیگر

کارگردان ها مقابل دوربین سریال «آقازاده»/ همکاری دوباره لطیفی با عنقا

پس از حضور نیکی کریمی و مسعود فروتن، حالا محمدحسین لطیفی نیز به عنوان بازیگر جلوی دوربین سریال «آقازاده» با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی رفته تا این سریال در جمع عوامل سازنده‌اش شاهد حضور چهار کارگردان باشد.

به گزارش پایپاه خبری گلونی «آقازاده» پنجمین همکاری مشترک لطیفی و عنقا و البته دومین تجربه‌شان در شبکه نمایش خانگی یک دهه پس از سریال «قلب یخی» است. البته با این تفاوت که در آن سریال لطیفی کارگردان بود و این جا بازیگر!

محمدحسین لطیفی به سریال آقازاده پیوست

این دومین تجربه بازیگری لطیفی در سریال‌های حامد عنقا است و او پیش از این و برای اولین بار یکی از نقش‌های اصلی سریال «پیکسل» را بازی کرده بود.

اولین سریال تعاملی ایران که در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد و لطیفی علاوه بر بازیگری به همراه محمود معظمی کارگردانی سریال را هم برعهده داشته‌اند.

لطیفی و عنقا به عنوان کارگردان و نویسنده تجربه‌های تلویزیونی مشترکی از جمله «نردبام آسمان» و «تنهایی لیلا» را داشته‌اند.

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی بازیگران سریال «آقازاده» هستند.

یکی از زوج‌های خوشبخت و موفق این روزهای سینما و تلویزیون ایران بدون شک بهرنگ توفیقی و حامد عنقا هستند این دو سه سریال انقلاب زیبا، پدر و بر سر دو راهی را در تلویزیون ساختند و بسیار مورد استقبال واقع شد.

البته زمزمه هایی مبنی بر ساخت سریالی برای محرم شبکه دو به گوش می رسد که قطعی نیست.

به‌گزین اخبار تولیدات تلویزیون و سینما را در پایگاه خبری گلونی بخوانید.

پایان پیام

کد خبر : 147517

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=147517

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.