اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

چهره های مردمی سال ۹۸ معرفی می‌شوند؛ شخصیت‌هایی که مهمان علی ضیا خواهند بود

چهره های مردمی سال ۹۸ معرفی می شوند

چهره های مردمی سال ۹۸ معرفی می‌شوند؛ شخصیت‌هایی که مهمان برنامه تحویل سال علی ضیا خواهند بود

طی مراسمی با حضور مدیران سازمان صداوسیما، رییس حوزه هنری، امام جمعه موقت تهران، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، رییس حوزه هنری و رئیس شورای شهر تهران، داوران این دوره و اهالی رسانه «چهره های مردمی سال ۹۸» معرفی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی «فرمول یک»، این طرح نتیجه حرکتی بدیع در برنامه «فرمول یک» با اجرا و تهیه‌کنندگی سیدعلی ضیاء بود که سال گذشته چهره‌هایی از میان مردم را که الگو و مظهر خدمات اجتماعی هستند به عنوان چهره‌های مردمی معرفی کرد و آن‌ها ابتدا توسط هیات داوران و سپس توسط مردم انتخاب شدند و به عنوان مهمان به برنامه تحویل سال ۹۸ آمدند.

سال گذشته در هیات انتخاب و اعلام نظر شخصیت‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی از جمله سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور، نرگس آبیار و محمدحسین مهدویان کارگردانان سینما، علی مطهری، طیبه سیاووشی، زهرا سعیدی، بهروز نعمتی و الیاس حضرتی از نمایندگان مجلس، دکتر رضا پورحسین، دکتر خیامی و محمد حسین رنجبران، دکتر محمد حسین صوفی از چهره‌های رسانه‌ای دکتر، محمد درویش کارشناس محیط زیست، علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال، دکتر بذرپاش، دکتر مقدم‌فر از چهره‌های فرهنگی، آرش خوشخو روزنامه‌نگار، سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری، مرتضی برزگر نویسنده و… حضور داشتند.

در این رای گیری که ۷ میلیون نفر در آن مشارکت کردند نرگس کلباسی با ۹۳۰ هزار و ۸۱۸ رای رتبه نخست را از آن خود کرد، یوسف اصلانی با ۸۶۹ هزار و ۹۰۱ رای و لعبت گرانمایه با ۸۲۹ هزار و ۳۴ رای نیز دو چهره پیشتاز بعدی این نظرسنجی مردمی بودند.

«چهره های مردمی سال ۹۸» طی مراسمی با حضور معاون سیما، مدیر شبکه یک، امام جمعه موقت تهران، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، رییس حوزه هنری و رئیس شورای شهر تهران شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۱۷:۳۰ در سالن شقایق معرفی خواهند شد.

پایان پیام

کد خبر : 148283

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=148283

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.