گلونی

آخرین قسمت اعجوبه ها امشب از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود

آخرین قسمت اعجوبه ها

آخرین قسمت اعجوبه ها

آخرین قسمت اعجوبه ها امشب از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود

امشب کودکان اعجوبه از آرزوهایشان می‌گویند؛ جزئیات فراخوان فصل دوم «اعجوبه‌ها» را از شبکه سه ببینید

آخرین قسمت از فصل اول برنامه تلویزیونی «اعجوبه‌ها» به کارگردانی رضا مهران‌فر و تهیه‌کنندگی سروش گل‌محمدی، شنبه دهم اسفندماه بعد از خبر ساعت ۲۲ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی این برنامه، تهیه‌کننده «اعجوبه‌ها» با اعلام این خبر افزود: برنامه تلویزیونی «اعجوبه‌ها» برای ۱۰۰ قسمت در چهار فصل طراحی شده است.

آخرین قسمت اعجوبه ها

26 قسمت از این برنامه در قالب فصل اول امشب به پایان می‌رسد. ان‌شاءالله به زودی فصل دوم را با ساختاری جدید و روبه جلو به مخاطبان عزیز تقدیم خواهیم کرد.

سروش گل محمدی درباره برنامه امشب نیز گفت: در آخرین قسمت «اعجوبه‌ها»، همه بچه‌هایی که در طول فصل اول در برنامه شرکت کرده‌اند در استودیو حاضر خواهند شد. با هرکدام از آنها گفتگوهای جذابی خواهیم داشت.

برخی از این بچه‌ها آرزوهایی داشتند که در این قسمت شاهد برآورده شدن آرزوهایشان خواهیم بود.

 وی با تأکید بر این که از همان ابتدای طراحی و تولید «اعجوبه‌ها» این برنامه را به عنوان یک مسابقه تلویزیونی در نظر نگرفته بودیم، افزود: وقتی از مسابقه تلویزیونی حرف می‌زنیم یعنی یک سری شرکت کننده داریم که با هم رقابت می‌کنند و به اصطلاح می‌خواهند از هم سبقت بگیرند.

در حالی که «اعجوبه‌ها» این گونه نیست؛ در هر قسمت چند کودک را داریم که از خودشان، توانایی‌ها و آرزوهایشان می‌گویند. با شور و خوشحالی به برنامه می‌آیند و خوشحال‌تر برمی‌گردند. 

گل‌محمدی یادآور شد: از سوی دیگر در «اعجوبه‌ها» ادعای استعدادیابی و معرفی استعدادهای عجیب و غریب را هم نداریم.

ما صرفاً یکسری از توانایی‌های کودکانی را که در بازه سنی چهار تا 6 سال قرار دارند به نمایش می‌گذاریم.

برنامه تلویزیونی اعجوبه‌ها در قالب «رئالیتی تاک شو» تعریف می‌شود.

یعنی برنامه گفتگو محوری که بر پایه واقعیات پیش می‌رود. گفتگوهای مجری و مهمان برنامه بر اساس اتفاق‌های واقعی و رخدادهای صحنه است و این به جذابیت کار می‌افزاید.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا برای اجرا سراغ مجریان نام‌آشنای برنامه‌های ویژه خردسالان و کودکان نرفتید گفت:

اعجوبه‌ها با توجه به ماهیت و مخاطبانش که علاوه بر کودکان، طیف بزرگسال را هم در بر می‌گرفت نیاز به یک مجری داشت که در مواجهه با بچه‌ها ترکیبی از جدیت و طنز را به صورت همزمان داشته باشد.

از سوی دیگر نمی‌خواستیم با یک مجری برنامه‌های کودک برای مخاطبان پیش زمینه ذهنی درست کنیم. 

گل‌محمدی عنوان کرد: فردی را می‌خواستیم که هم شرکت‌کنندگان را به عنوان یک مهمان جدی در نظر می‌گرفت و هم دارای توانایی بداهه گوی و طنازی بود.

آخرین قسمت اعجوبه ها

تمایل داشتیم با کسی کار کنیم که قبلاً تجربه کار طنز را داشت و می‌توانست موقعیت‌هایی را که ما می‌خواستیم خلق کند و به  اتفاقات روی صحنه رنگ و بوی شاد بدهد.

برای همین سراغ مهران غفوریان رفتیم که کارش از اول در عرصه طنز بوده و آن نمک و شیرین خاصی که مدنظر ما بود را در خود داشت.

وی ادامه داد: ما از ابتدای طراحی برنامه و در مراحل پیش تولید و ضبط، به صورت مستمر با روان‌شناسان کودک  و کارشناسان تربیتی در ارتباط بودیم و از راهنمایی‌های آنان بهره می‌بردیم.

چندین کارشناس و روان‌شناس و ناظر محتوایی داشتیم که به ما کمک می‌کردند تا  از مسیر و هدف‌مان دور نشویم.

وقتی محور یک برنامه تلویزیونی کودکان هستند ملاحظاتی داریم که حتماً و حتماً باید در کار رعایت شود و این عزیزان به همین منظور در کنار ما بودند. 

تهیه‌کننده «اعجوبه‌ها» درباره چگونگی انتشار فراخوان برای فصل دوم برنامه هم گفت: چگونگی حضور متقاضیان در فصل دوم اعجوبه‌ها را در برنامه امشب اعلام خواهیم کرد.

برنامه‌ریزی ما بر این اساس است که ان‌شا‌ءالله به زودی ضبط فصل دوم را آغاز کنیم و این آمادگی را داریم که قبل از تعطیلات نوروز کار را شروع کنیم؛ البته با توجه به شرایطی که الان در کشور حاکم است و بحث انتشار ویروس کرونا باید در این زمینه برنامه‌ریزی لازم را داشته باشیم.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل