هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

مروری بر سال ۹۸ از نگاه‌ ویدیوهای آپارات

مروری بر سال ۹۸ از نگاه‌ ویدیوهای آپارات

• همه اتفا‌ق‌های یک سال عجیب در ۳ دقیقه و ۱۵ ثانیه

• سال ۹۸ یکی از پرتلاطم‌ترین‌ سال‌ها از لحاظ بلایای طییعی و انسانی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی سایت اشتراک ویدیو آپارات به رسم هر سال با انتشار ویدیویی با نام «سال ۹۸ از دریچه نگاه آپارات»، پربازدید‌ترین ویدیوهایی را که از ابتدا تا انتهای امسال در این پلتفرم مشاهده شده‌اند معرفی کرده است.

این ویدیو که مجموعه‌ای از ترندهای امسال را در گذر زمان نشان می‌دهد، از سیل فروردین ماه ۹۸ تا بحران بیماری کرونا در روزهای پایانی سال را در بر می‌گیرد.

سال ۹۸ یکی از پرتلاطم‌ترین‌ سال‌ها از لحاظ بلایای طییعی و انسانی بوده است که مردم اخبار آن را از طریق ویدیوهای آپارات پیگیری می‌کردند. ویدیو «سال ۹۸ از دریچه نگاه آپارات» نیز پربازدیدترین اتفاق‌های سال ۹۸ را کنار هم قرار داده است.

مروری بر سال ۹۸ از نگاه‌ ویدیوهای آپارات

آپارات از سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئو در ایران است. این وبگاه توسط شرکت فناوران ایده پرداز صبا راه‌اندازی شده‌است و مدیریت آن‌ها بر عهده محمدجواد شکوری‌مقدم است.

آپارات در سال ۹۲ از سوی جشنواره وب ایران در بخش چندرسانه‌ای برخط، به انتخاب کارشناسان برگزیده شد و در سال ۹۰ نیز به عنوان بهترین وبگاه فیلم برگزیده شد.

آپارات اکنون در رتبه دوم الکسا در ایران بعد از گوگل قرار دارد. بسیاری از ویدئوهایی که امکان قرارگیری در دیگر سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئو را دارند، در آپارات قرار نمی‌گیرند و پس از مدتی حذف می‌شوند.

این وبگاه بر اساس قوانین داخلی ایران عمل کرده و عدم ایجاد تنش سیاسی، عدم اهانت به مقامات سیاسی و مغایرت نداشتن با شئونات از قوانین اصلی بارگذاری آن هستند.

پهنای باند سرویس آپارات از ۱۰ مگابیت بر ثانیه در زمان راه‌اندازی به ۴۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش پیدا کرده‌است و روزانه بیش از چهارصد هزار ویدئو در آن بارگذاری می‌گردد.

پایان پیام

کد خبر : 151647 ساعت خبر : ۳:۱۵ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=151647

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات