هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

هفت روز و هفت ساعت به شبکه مستند رسید؛ رقابت هنرمندان ایرانی و لبنانی

هفت روز و هفت ساعت به شبکه مستند رسید؛ رقابت هنرمندان ایرانی و لبنانی

• مسابقه بین‌المللی و هیجان انگیز، «هفت روز و هفت ساعت» که پیش از این در شبکه افق مهجور واقع شده بود، با پخش از کنداکتور نوروزی شبکه مستند شانس دیده شدن پیدا می‌کند.

• این برنامه از شنبه ۲۴ اسفند هر شب ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود و روز بعد ساعت ۲ بامداد و ۱۲:۳۰ ظهر بازپخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی این رئالیتی شو که به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده نوروز سال گذشته برای نخستین بار از شبکه افق روی آنتن رفت اما همزمانی پخش آن با سریال محبوب «پایتخت» و پایین بودن تعداد بینندگان شبکه افق، امکان دیده شدن را از این اثر گرفت.

هفت روز و هفت ساعت به شبکه مستند رسید

این بار با قرار گرفتن «هفت روز و هفت ساعت» در کنداکتور نوروزی شبکه مستند به نوعی از این مستند – مسابقه تکرار ناپذیر رونمایی می‌شود.

در این مستند – مسابقه بازیگران و هنرمندانی ز ایران و لبنان در ۶ گروه دو نفره به رقابت می پردازند.

گروه اول را عدی رعد و رباه الشریف زوج هنرمند لبنانی، گروه دوم علیرام نورایی بازیگر ایرانی و کارلوس عازار سوپراستار مسیحی لبنانی، گروه سوم الناز حبیبی از ایران و ساره قصیر از لبنان، گروه چهارم حمیدرضا حامی خواننده و محمد شمص، گروه پنجم امیرحسین رستمی هنرمند ایرانی و مهدی فخرالدین بازیگر لبنانی و گروه ششم را لیندا کیانی بازیگر ایرانی و سالی باسما از لبنان تشکیل می‌دهند. لادن مستوفی هم داوری ابن مسابقه را برعهده دارد.

ضبط این مستند مسابقه از موزه ملیتا در جنوب لبنان آغاز و مثل یک مسابقه نفس‌گیر رالی تا یک موزه در شمال تهران ادامه پیدا می‌کند.

سعید ابوطالب که مجموعه‌های مختلف مثل «رالی ایرانی» و هفت شهر عشق را در این ژانر تجربه کرده، این بار هم بدون اینکه بازیگران از سناریو کار مطلع باشند، آن‌ها را تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، غافلگیر می‌کند و این یکی از جذابیت‌های این رئالیتی شو است.

 این برنامه از شنبه ۲۴ اسفند هر شب ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود و روز بعد ساعت ۲ بامداد و ۱۲:۳۰ ظهر بازپخش می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 151166 ساعت خبر : ۱۲:۲۹ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=151166

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات