اسم کتاب جدید منصور ضابطیان در برنامه فرش بنفشه رادیو ایران لو رفت

وقتی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیگیر کتاب تازه منصور ضابطیان است. اسم کتاب جدید منصور ضابطیان در برنامه فرش بنفشه رادیو ایران لو رفت.

منصور ضابطیان که در «فرش بنفشه» میزبان آذری جهرمی بود با این سوال وزیر مواجه شد که چه زمانی کتاب تازه منتشر می‌کنی؟

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی این برنامه، منصور ضابطیان شب گذشته در برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران میزبان محمد جواد آذری جهرمی بود.

اسم کتاب جدید منصور ضابطیان

وزیر ارتباطات در ابتدا گفت: بچه‌هایم هر سال در جهرم در کنار پسرعموها و دخترعمهها به سر می‌بردند اما امسال نرفتند و در خانه ماندند.

بنابراین به هر حال شرایط برایشان دشوار است. اما چاره‌ای نیست.

وی افزود: برنامه‌هایی برایشان تدارک دیده‌ایم که مشغول شوند. بخشی از وقت بچه‌ها به تکالیف مدرسه می‌گذرد.

معلم‌هایشان از طریق پیام رسان‌ها ویدئوهایی را می‌گذارند و درس می‌دهند و بچه‌ها باید پر کنند و بفرستند.

بخشی از وقت‌شان به آموزش می‌گذرد. بخشی از وقت را هم به بازی‌های رایانه‌ای و دیدن برنامه‌های تلویزیونی می‌گذرانند و بخشی دیگر را مطالعه می‌کنند. مادرشان نمی‌گذارد وقت خالی داشته باشند.

آذری جهرمی با بیان اینکه این روزها هوای جهرم خوب و بهترین زمان برای رفتن به این شهر است، یادآور شد: سرانه فضای سبز عمومی جهرم تقریباً نزدیک به صفر است.

شما در شهر جهرم پارک و فضای سبز نمی‌بینید. نخلستان و باغ دارند و خانواده‌ها به باغ‌های خودشان می‌روند و بنابراین سر کردن این اوضاع برای جهرمی‌ها نباید خیلی سخت باشد.

چه در خانه و چه در باغات بمانند. ضمن اینکه رعایت می‌کنند و پایبند به این هستند که ارتباطات اجتماعی‌شان را در نوروز کنترل کنند.

هرچند مردمان پر ترددی هستند و به دیدار یکدیگر می‌روند، اما رعایت می‌کنند.

هر شب با مادر و خواهرهایم یک گروه داریم و مکالمه‌های تصویری گروهی با هم داریم و هر کس از خانه خودش وصل می‌شود.

او همچنین درباره نصیحتی که از بزرگ‌ترهای خود شنیده است و به او در زندگی کمک کرده، گفت: پدرم همیشه به من و ۶ خواهر و برادرم این نصیحت را می‌کرد که دروغ نگویید.

اولین و آخرین نصیحتی بود که پدرم همیشه به ما می‌گفتند. خیلی مهم بود برای‌مان در همه شرایط و فکر می‌کنم خیلی در زندگی‌های شخصی و اجتماعی ما موثر است. این موضوع همیشه در ذهن من بوده است.

در پایان این گفتگو وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ضابطیان درباره کتاب تازه‌اش پرسید و ضابطیان پاسخ داد: کتابی نوشته‌ام و منتظرم این دوران کرونا تمام بشود تا آن را چاپ کنم.

جهرمی نیز جویای اسم این کتاب شد تا منتظر آن باشد و مجری «فرش بنفشه» خبر داد: اسم این کتاب «سه رنگ» و غذا نوشت‌های من از ایتالیا است.

«فرش بنفشه» به تهیه کنندگی زهرا قائدی و محمد اسماعیل پور با اجرای منصور ضابطیان هر روز ساعت ۱۷ از رادیو ایران پخش می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 153013 ساعت خبر : 10:17 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=153013
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات