تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ٣١ فروردین

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ٣١ فروردین

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک، از تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی عمار سعیدیان‌فر با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری گفت:

با توجه به شرایط به وجود آمده و نظر به اینکه بسیاری از خبرنگاران در شرایط موجود شیوع ویروس کرونا دورکار شده‌اند و نتوانسته‌اند برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز خود به محل کار، مراجعه کنند، درخواست زمان بیشتری برای ثبت نام داشتند.

از این رو خبرنگاران تا پایان ٣١ فروردین ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خبرنگاری خود در سامانه تهران من اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک گفت: تاکنون حدود پنج هزار خبرنگار  برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیط، در سامانه تهران من، ثبت نام کرده اند.

سعیدیان فر بار دیگر تاکید کرد: خبرنگاران متقاضی کارت بلیط مترو نیز، دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت تعیین شده( ٣١ فروردین ماه ) ثبت نام کنند.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ وی یادآور شد: دوستان خبرنگار در نظر داشته باشند که ٣١ فروردین، آخرین مهلت ثبت نام خبرنگاران بوده و  مهلت اعلام شده بار دیگر تمدید نخواهد شد.

خبرنگار فردی است که با استفاده از منابع خبری، وظیفه تهیه گزارش (مکتوب، صوتی و تصویری) کامل و جامع و قابل‌پخش از یک واقعه را به‌عهده دارد.

خبرنگار برای تهیه اخبار روزنامه، رادیو یا تلویزیون از راه دور یا گاهی مکانی دوردست خبر تهیه می‌کند.

شورای فرهنگ عمومی ایران در اولین سالگرد محمود صارمی هفده مرداد را روز خبرنگار نامید. در این روز هر ساله برای قدردانی و پاسداشت زحمات خبرنگاران برنامه‌هایی تدارک دیده می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 154649 ساعت خبر : 9:24 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=154649
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات