هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

فراخوان آثار هنری کودکان و نوجوانان با موضوع زندگی، هنر و قرنطینه

فراخوان آثار هنری کودکان و نوجوانان با موضوع زندگی، هنر و قرنطینه

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از ایسنا مدیر دپارتمان کودک ونوجوان مجتمع فنی تهران گفت:

با توجه به شرایط فعلی جامعه انتشار ویروس کرونا، درخصوص مراقبت و حفظ سلامتی دانش پذیران و عبور از بحرانCOVID-19بر آن شدیم تا کمپین در خانه بمانیم و مهارت بیاموزیم را برای این عزیزان ارائه نماییم.

تا بتوانیم در عرصه آموزش و یادگیری مهارت در کنار این دانش پذیران باشیم و نگرانی اولیای آنان را در این زمان برطرف نماییم.

محمد نصیری، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:

با این کار همچون گذشته با ارایه خدماتی متمایز و مطلوب در کانون خانواده ها خواهیم بود.

و در راستای جهش توسعه فراگیری و مهارت آموزی با بستر آنلاین مجتمع فنی تهران همراه خواهید بود.

فراخوان آثار هنری کودکان و نوجوانان

وی با بیان اینکه زمان آفرینش هر اثر هنری،پیوندی فشرده با شکل ظاهری آن دارد گفت: هنر در طول تاریخ زندگی بشر،پیوسته در خدمت انسان بوده تا به واسطه آن وی بتواند هیجانات،اعتقادات،ناملایمت هاوخوشایندهای درونی و بیرونی خویش را ابراز کند.

نصیری افزود: به همین رو بر آنیم تا از کودکان و نوجوانان سراسر ایران دعوت کنیم تا برداشت خود را از شرایط کنونی بر روی کاغذ یا بوم‌ آورده و ما شاهد به وجود آمدن دنیایی تازه از سوی نسل نو و نوآوری هایشان باشیم.

مدیر دپارتمان کودک ونوجوان با تاکید بر اینکه  ما را در دنیای پرشور و غوغای رنگ و طرح خود همراه کنید گفت: مهلت ارسال آثار تا دهم اردیبهشت ماه ۹۹ است.

گفتنی است به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشتر جشنوراه‌های سراسرس کشور و حتا در کل دنیا یا جشنواره‌های خود را لغو کردند و یا به صورت آنلاین در حال برگرازی آن هستند تا روزی که این ویروس از بین برود.

پایان پیام

کد خبر : 154646 ساعت خبر : ۹:۰۳ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=154646

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات