پوریا پورسرخ در شام ایرانی آشپزی می‌کند

پوریا پورسرخ در شام ایرانی آشپزی می‌کند؛ توزیع قسمت‌های سه و چهار

با توزیع دو قسمت جدید «شام ایرانی» به کارگردانی سعید ابوطالب رقابت بازیگران در این فصل جذاب تر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی این مجموعه، قسمت سوم این رئالیتی شو در خانه پوریا پورسرخ ضبط شده است؛ تنها بازیگری که در گذشته نیز در «شام ایرانی» حضور داشته و به اذعان او ساختار این فصل با قالب رئالیتی شو هماهنگی بیشتری دارد و آن را متفاوت می‌کند.

در دو قسمت اول و دوم سامان گوران و نیما شاهرخ شاهی خودشان غذا نپخته بودند اما در قسمت پیش رو، پوریا پورسرخ غذای مفصلی را جلوی چشم میزبانان خود طبخ می‌کند.

پوریا پورسرخ در شام ایرانی آشپزی می‌کند

برخلاف دو میزبان قبلی پورسرخ غذایی می‌پزد که باب میل امره تتیکل بازیگر گیاه خوار ترکیه‌ای هم هست و در این قسمت مهدی مقدم خواننده نیز به عنوان مهمان حضور دارد.
مهمانی شام در خانه این بازیگر در ترکیه آخرین قسمت از این فصل خواهد بود که جمعه پخش می‌شود.

سری جدید «شام ایرانی» هر هفته پنجشنبه و جمعه در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود و از طریق فیلیمو و نماوا نیز قابل مشاهده است.

پوریا پورسرخ دیگر بازیگر شرکت کننده در مسابقه «شام ایرانی» است و امره تتیکل بازیگر ترکیه‌ای نیز آخرین میزبان این فصل است.

شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی در فصل دوم حضور دارند، فصل سوم با هنرمندی سیدجواد هاشمی، علی انصاریان، حامد آهنگی و جورج اوسطا بازیگر لبنانی ساخته شده و فصل چهارم با حضور نگین معتضدی، آشا محرابی، مرجانه گلچین، نگین معتضدی و نعیمه نظام‌دوست ضبط شده است.

مجموعه نمایشی «شام ایرانی» علاوه بر ارائه به صورت لوح فشرده، در سایت فیلیمو نیز قابل مشاهده است.

به‌گزین اخبار حوزه فرهنگی هنری را در پایگاه خبری گلونی دنبال کنید.

پایان پیام

کد خبر : 152484 ساعت خبر : ۴:۱۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=152484

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.