جشنواره ادبی آفتابگردان تمدید شد؛ مهلت ارسال آثار تا ۱۵ مرداد تمدید شد

جشنواره ادبی آفتابگردان تمدید شد؛ مهلت ارسال آثار تا ۱۵ مرداد تمدید شد

دبیر جشنواره ادبی «آفتابگردان» از تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره تا ۱۵ مرداد ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آفتابگردان ویژه موضوعات سالمندی تا ۱۵ مرداد تمدید شد.

داوود ملکی صیدآبادی دبیر اولین دوره جشنواره گفت: با عنایت به اینکه موضوع سالمندی از موضوعات بسیار مهمی است که اگر مورد توجه ویژه قرار نگیرد، قطعا به مسئله و یا حتی معضل سال‌های آینده کشور تبدیل خواهد، این جشنواره توسط بنیاد فرهنگ‌سالمندی برنامه‌ریزی شده و با حمایت موسسه خانه‌کتاب و اداره کل سلامت شهرداری تهران در حال اجرا است.

جشنواره ادبی آفتابگردان تمدید شد

وی ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا متاسفانه بسیاری از برنامه‌های فرهنگی کشور تحت الشعاع حواشی این مسئله قرار گرفت که جشنواره ادبی «آفتابگردان» هم جزء همین برنامه‌ها بود.

لذا شورای سیاست‌گذاری این جشنواره به این نتیجه رسید که جهت بالا بردن سطح مشارکت جامعه ادبی در این جشنواره و همچنین جلب توجه افکارعمومی مردم به این بخش، مهلت دریافت آثار را تا ۱۵مردادماه تمدید کند.

ملکی در خصوص جوایز این جشنواره بیان کرد: همانطور که قبلا نیز اطلاع‌رسانی شد آثار این جشنواره در ۴ قالب داستان‌کوتاه سه هزار کلمه‌ای(هر نویسنده حداکثر ۲ اثر)، داستانک و کاریکلماتور (هر نویسنده حداکثر سه اثر) و خاطره‌نویسی سالمندان (چهار هزار کلمه. هر نویسنده یک اثر) طراحی شده است. اسامی هیئت داوران این جشنواره به زود اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیل یا به آدرس پستی تهران، خیابان مطهری، پلاک۱۴۵، طبقه سوم، کد پستی ۱۵۷۶۶۳۷۶۳ ارسال یا در وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی به این نشانی بارگذاری کنند.

همچنین علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق شماره ۰۹۰۳۱۲۳۶۰۹۴ در شبکه‌های اجتماعی به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

پایان پیام

کد خبر : 161968 ساعت خبر : 3:06 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=161968
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات