ورود تورهای گردشگری به استان لرستان ممنوع شد

ورود تورهای گردشگری به استان لرستان ممنوع شد

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ سید امین قاسمی از ممنوعیت ورود تورهای گردشگری به کلیه مناطق و جاذبه‌های گردشگری استان لرستان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان افزود: بر اساس دستورالعمله‌ای ابلاغی ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، تمامی تورهای گردشگری از زمان اپیدمی شیوع ویروس کرونا در کشور تاکنون تعطیل است.

قاسمی با اشاره به تعطیلات پایان ماه مبارک رمضان و احتمال ورود تورهای گردشگری به استان تصریح کرد: از ورود کلیه تورهای گردشگری بومی و غیربومی به استان ممانعت به عمل خواهد آمد و این پیشگیری تا زمان از سرگیری فعالیت دفاتر مسافرتی-گردشگری و ابلاغ مجدد از سوی ستاد استانی مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.

او با اشاره به اینکه بعضی از شهرهای استان از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا به صورت وضعیت قرمز اعلام شده‌اند تاکید کرد: با هدف حفظ سلامتی مردم، تا اطلاع ثانوی ورود به کلیه مناطق گردشگری استان لرستان ممنوع است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان ضمن تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان در به حداقل رساندن مسافرت‌های غیرضروری اظهار داشت: هر شهروند بومی یا غیربومی به هر نحوی به محدوده مناطق جاذبه‌های گردشگری ورود پیدا کنند با برخورد قانونی پلیس مواجه خواهد شد و باید آگاه باشند که این‌ ممانعت به منظور حفظ سلامتی آنان اعمال می‌شود.

قاسمی اضافه کرد: در این خصوص استثنایی وجود ندارد لذا برپایی هر گونه چادر و کمپ در حوالی مناطق گردشگری توسط هر ارگان، اشخاص بومی، محلی و یا گروههای ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در پایان گفت: در شرایط کنونی کشور مقابله با ویروس کرونا بیش از هر چیزی برای همه سازمان‌ها اهمیت دارد و به یاری خداوند پس از غلبه بر این ویروس منحوس، همچنان بهشت لرستان با آغوش باز پذیرای گردشگران عزیز خواهد بود.

پایان پیام

کد خبر : 163822 ساعت خبر : 9:30 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=163822
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات