اکران فیلم شنای پروانه به تعویق افتاد

اکران فیلم شنای پروانه به تعویق افتاد

تهیه‌کننده «شنای پروانه» با عذرخواهی از مردم: «فعلا از اکران فیلم‌مان معذوریم»

به گزارش گلونی رسول صدرعاملی تهیه کننده فیلم «شنای پروانه» که قرار است از اول تیر ماه همزمان با بازگشایی سینماها اکران شود، گفت: با توجه به اینکه قرار بود شرایط و تمهیداتی برای اکران این فیلم فراهم شود و تاکنون فراهم نشده است، فعلا از اکران فیلم مان معذوریم.

این کارگردان و تهیه کننده در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: طی دو هفته گذشته جلساتی با دکتر انتظامی رییس سازمان سینمایی، دکتر حناچی شهردار تهران و اعضای هیأت مدیره خانه سینما در جهت فراهم آوردن شرایط داشتیم تا حمایت جدی از این دو فیلم یعنی شنای پروانه و خوب بد جلف انجام شود اما حالا که کمتر از چند روز به اکران‌فیلم باقی مانده است، هیچ خبری از حمایت‌ها نیست بنابراین با توجه به اینکه هیچ کدام از قرارها به سرانجام نرسیده است، فعلا از اکران‌فیلم معذوریم.

اکران فیلم شنای پروانه

صدرعاملی گفت: این در حالی است که سینماداران بدون هماهنگی با ما سایت بلیت فروشی را باز کردند، در حالیکه هیچ کدام از قول و قرارهایی که طی دو هفته گذشته داشتیم، عملی نشده است.

صدرعاملی اظهار امیدواری کرد که شرایط مناسب برای بازگشایی سینماها و اکران فیلم ها فراهم شود، در غیر این صورت فیلمی توان اکران نخواهد داشت.

تهیه کننده «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت از تماشاگرانی که در انتظار اکران این فیلم بودند عذرخواهی و اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر این اثر در شرایط مناسب اکران شود

خلاصه فیلم

فیلمی از زنی به نام پروانه (طناز طباطبایی) در حین شنا در استخر در فضای مجازی منتشر می‌شود. حالا هاشم شوهر پروانه (امیر آقایی) و برادرش حجت (جواد عزتی) به دنبال انتقام گرفتن از کسی که این فیلم را منتشر کرده هستند، اما …

پایان پیام

کد خبر : 166480 ساعت خبر : ۱۱:۵۹ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=166480

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.