برگزاری مجمع خانه سینما با پروتکل‌های کرونایی

برگزاری مجمع خانه سینما با پروتکل‌های کرونایی

مجمع عمومی خانه سینما با ملاحظات شرایط خاص کرونایی برگزار می‌شود و برهمین اساس احتمالا در مکانی غیر از خانه سینما باید برپا شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از ایسنا، روابط عمومی خانه سینما خبر داده که مجمع عمومی خانه سینما اوایل تیرماه برگزار می‌شود. این زمان در حالی اعلام شده که پیش‌تر همایون اسعدیان، رییس هیات مدیره خانه سینما، گفت بود: در اولین فرصتی که اجازه‌ی برگزاری مجامع عمومی توسط وزارت کار داده شود، مجمع عمومی فوق‌العاده را برای تصویب اساسنامه‌ی خانه سینما برگزار می‌کنیم و به محض تصویب، مجمع عمومی دوم را برای انتخابات هیات مدیره برپا خواهیم کرد.

برگزاری مجمع خانه سینما با پروتکل‌های کرونایی

وی همچنین تاکید کرده بود، از تاریخ اعلام وزارت کار هم ۱۵ روز وقت است تا در روزنامه رسمی اطلاعیه عمومی برای برگزاری مجمع داده شود. به این ترتیب با مجوز وزارت کار در نیمه اول تیرماه قطعا مجمع برگزار می‌شود.

هیئت مدیره خانه سینما در خبر جدید خود اعلام کرده است: با توجه به اینکه مجمع عمومی فوق‌العاده خانه سینما در اسفندماه سال ۹۸ با دستور بررسی تغییرات و اصلاحات اساسنامه جدید، به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار نشد، لذا در اوایل تیرماه سال ۹۹ مجمع عمومی فوق‌العاده بررسی اساسنامه جدید خانه سینما همراه با رعایت دقیق پروتکل‌های مربوط برگزار می‌شود.

براساس این خبر قرار است مکان و تاریخ دقیق برگزاری مجمع فوق‌الذکر در اطلاعیه بعدی اعلام شود ولی وضعیت ثبت رسمی و قانونی صنوف در وزارت کار یکی از موضوع‌های مهم مربوط به این مجمع است چون هنوز تعدادی صنف ثبت نشده‌اند. البته به نظر می‌رسد مشکلی در این‌باره نیست و مجمع به همان شیوه سال قبل برگزار خواهد شد.

۲۸ مردادماه سال ۱۳۹۸ مجمع عمومی خانه سینما با حضور تمام صنف‌ها در تالار سیف‌الله داد خانه سینما برگزار و با رأی مجمع، اعضای فعلی هیات مدیره به مدت ۹ ماه دیگر ابقا شدند. بنابراین آخر اردیبهشت امسال باید مجمع عمومی برگزا می‌شد تا هیات مدیره جدیدی انتخاب شود ولی با وضعیت پیش امده بر اثر شیوع کرونا این کار به تعویق افتاد.

پایان پیام

کد خبر : 164626 ساعت خبر : 2:28 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=164626
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات