ونوس زرین خاک را غرق در خون کنار خیابان رها کردیم و الفرار

ونوس زرین خاک را غرق در خون کنار خیابان رها کردیم و الفرار

به گزارش گلونی ونوس زرین خاک بانوی رکابزن که عضو هیات دوچرخه سواری تهران بود روز چهارشنبه ۱۴ خردادماه بر اثر تصادف با ماشین جان خود را از دست داد.

او مشغول تمرین بوده است که در تقاطع بزرگراه شیخ فضل الله و حکیم یک خودرو از پشت با او برخورد می‌کند که منجر به فوت این بانوی رکابزن می‌شود.

این سانحه پیش از ظهر چهارشنبه رخ داد و به گفته شاهدان عینی، ونوس زرین خاک (نوری)  پیش از رسیدن نیروهای امدادی جان سپرده بود و علت مرگ، اصابت ضربه به سر بوده است.

گویا ونوس نوری در کنار دوچرخه خود منتظر مربی‌اش بوده که یک خودرو به او برخورد می‌کند و از صحنه تصادف متواری می‌شود.

مدتی پیش نیز یک دوچرخه‌سوار نوجوان در یزد بر اثر تصادف در حین تمرین درگذشت.

ما استاد از دست دادن یا حتا از بین بردن عزیزان‌مان هستیم. خودمان با دستان خودمان گل‌هایی که سال‌ها آب‌شان دادیم و رشد کردند را نابود می‌کنیم.

یکی را با بی‌محلی به دامن کشورهای رقیب می‌فرستیم، یکی را با برخود بد از کار بی‌کار می‌کنیم و یکی را هم مانند ونوس زرین خاک گوشه خیابان غرق در خون رها می‌کنیم و الفرار.

این اتفاق ناگوار باعث شد باز هم بسیاری به فکر بهبود مسیرهای دوچرخه‌سواری در سطح شهرها بیوفتند اما به شما قول می‌دهیم این بار هم مانند دفعات پیشین تا چند روز بحث راه‌اندازی مسیر اختصاصی دوچرخه‌سواران و اعطای تسهیلات ویژه و ایمن‌سازی خیابان‌ها و… داغ است و پس از گذشت چند روز همه فراموش می‌کنند.

 تا آنکه باز اتفاقی مشابه برای یکی از ورزشکاران روی دهد و مجدد شاهد بیرون کشیدن طرح‌ها و پیشنهادات و دستورالعمل‌ها از داخل کشوی میزهای ریاست باشیم.

پایان پیام

کد خبر : 165063 ساعت خبر : 1:22 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=165063
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات