هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

ابلاغ جریمه ۲ میلیارد تومانی گران‌فروشی اینترنت به ایرانسل و همراه اول

ابلاغ جریمه ۲ میلیارد تومانی گران‌فروشی اینترنت به ایرانسل و همراه اول

به گزارش گلونی مشکل گرانی اینترنت اپراتورهای همراه اول و ایرانسل مدتی است که بسیاری از کاربران را درگیر کرده است.

 اما در خبری تازه این مشکل به صورت قانونی پیگیری شده و به دلیل برنگشتن تعرفه اینترنت به حالت اولیه از سوی اپراتورها و تداوم تخلفی که صورت گرفته است، جریمه دو میلیارد تومانی به دو اپراتور ایرانسل و همراه اول ابلاغ شد.

رئیس رگولاتوری از ابلاغ جریمه ۲ میلیارد تومانی به اپراتورها (ایرانسل و همراه اول) خبر داد.

گرانی بسته‌های اینترنت موضوع بحث پررنگی است که نزدیک به دو هفته است در فضای مجازی درباره آن صحبت می‌شود. تخلف اپراتورها از یک سو و عقب نشینی نکردن‌شان از موضعی که دارند از سوی دیگر باعث شده این مساله به سرعت حل نشود و وارد فازهای پیچیده‌ای شود. تا آن‌جا که بر اساس قانونی که در پروانه‌های اپراتوری وجود دارد، برای آن‌ها جریمه نقدی اعمال شده است.

ابلاغ جریمه ۲ میلیارد تومانی گران‌فروشی اینترنت به ایرانسل و همراه اول

«حسین فلاح جوشقانی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: به دلیل برنگشتن تعرفه اینترنت به حالت اولیه از سوی اپراتورها و تداوم تخلفی که صورت گرفته است،  جریمه دو میلیارد تومانی را به دو اپراتور ایرانسل و همراه اول ابلاغ کردیم.

معاون وزیر ارتباطات افزود: امروز ‌در جلسه کمیسیون تخلفات، جریمه دو میلیاردی را در پروانه‌های اپراتورها اعمال و به آن‌ها ابلاغ کردیم.

فلاح اضافه کرد: جریمه نقدی قدم اول برای برخورد با تخلف صورت گرفته است و در صورت استمرار این مساله، قطعا روال‌های دیگر را در پیش خواهیم گرفت. تعلیق، کاهش مدت اعتبار پروانه و مواردی از این دست، مصوبه‌های قانونی است که می‌توانیم با استناد به آن‌ها تخلفات را پیگیری کنیم.

وی افزود: از جزئیات اقدامات صورت گرفته در دادگستری با خبر نیستم اما روال‌های قانونی پیگیری خواهد شد.

پایان پیام

کد خبر : 169254 ساعت خبر : ۶:۲۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=169254

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات