هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

تصاویر خصوصی رامین رضاییان باعث محرومیت وی شده است؟

تصاویر خصوصی رامین رضاییان باعث محرومیت وی شده است؟

حرف و حدیث‌های مختلفی درباره “محرومیت تا اطلاع ثانوی” رامین رضاییان از حضور در بازی‌های ملی‌ منتشر شده اما بر اساس پیگیری‌های ایسنا تاکنون هیچ حکمی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره صادر نشده است.

به گزارش گلونی و به نقل از ایسنا، در پی انتشار برخی از تصاویر زندگی شخصی رامین رضاییان در فضای مجازی و حاشیه‌ساز شدن این تصاویر، شایعات مختلفی در خصوص محرومیت این بازیکن ملی‌پوش از حضور در تیم ملی تا اطلاع ثانوی مطرح شده است، موضوعی که تاکنون با سکوت رسمی رامین رضائیان و فدراسیون فوتبال همراه بوده است.

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا و در گفت‌وگو با یک منبع مطلع، کمیته اخلاق تاکنون هیچ ورود یا حکمی درباره رامین رضائیان در موضوع اخیر نداشته است: «تاکنون کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هیچ پرونده‌ای در رابطه با حاشیه‌های اخیر برای رامین رضاییان تشکیل نداده و “محرومیت تا اطلاع ثانوی از حضور در تیم ملی” این بازیکن آن هم براساس دستور موقت تایید نمی‌شود».

تصاویر خصوصی رامین رضاییان باعث محرومیت وی شده است؟

البته با توجه به سابقه ورود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به این موضوعات، بعید نیست با تداوم حاشیه‌سازی برای این بازیکن ملی پوش، کمیته اخلاق در آینده به این ماجرا نیز ورود کند.

رامین رضاییان مدافع راست سابق پرسپولیس و کنونی الشحانیه قطر است که تجربه حضور در جام ملت‌های آسیا و جام جهانی را در کارنامه دارد. اخیرا در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از این بازیکن توسط یک خانم منتشر شده که حاشیه‌هایی را دنبال داشته است.

البته ساعاتی پیش رضاییان بعد از چند روز سکوت و در حالیکه حمایت کمیته فرهنگی فدراسیون را در پی داشت، در این باره در صفحه خود نوشته است:

شمایی که به دروغ می‌نویسید و شایعه درست می‌کنید چطور می‌توانید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشید؟ روزی متوجه خواهید شد که هر چیزی را شنیدید نباید باور کنید و بدتر اینکه به سطح جامعه بکشانید. هر چند که به رغم همه جوسازی‌های‌تان پیام‌هایی که از مردم به من می‌رسد نشان می‌دهد نقشه‌های‌تان بی اثر بوده. دیدارمان به زودی در پیشگاه عدالت.. . فرزند کوچک ملت ایران، رامین رضاییان

در این رابطه برخی بازیکنان تیم ملی همچون مهدی طارمی و سردار آزمون نیز با انتشار پست‌هایی به حمایت از رامین رضاییان پرداختند که شایعاتی مربوط به فراخواندنش از سوی کمیته اخلاق و حذف احتمالی از تیم ملی نیز را به دنبال داشت.

پایان پیام

کد خبر : 167002 ساعت خبر : ۸:۲۳ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=167002

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات