نسخه فیزیکی آقازاده ۲۴ ساعته تمام شد

نسخه فیزیکی آقازاده ۲۴ ساعته تمام شد

مدیرعامل موسسه هنر اول از استقبال گسترده نسبت به «آقازاده» خبر داد که هم به تمام شدن دی وی دی‌های این سریال در ۲۴ ساعت منجر شده و هم آینده پخش فیزیکی آثار نمایشی را متحول خواهد کرد.

به گزارش گلونی مجید محسنی مدیر عامل هنر اول با اشاره به استقبال بیش از تصور از سریال «آقازاده» اظهار کرد: به خاطر استقبال زیاد از «آقازاده» در حالی که ما روز شنبه این سریال را توزیع کردیم، یکشنبه شب محصول اکثر جایگاه‌های ما به اتمام رسیده بود، از آن رو، بلافاصله به تولید و توزیع مجدد سریال در بازار اقدام کردیم.

وی با تشکر از مخاطبان، ادامه داد: خدمت آن دسته از علاقمندانی که به برخی جایگاه‌ها مراجعه کرده بودند و موفق به تهیه دی وی دی نشده بودند اعلام می‌کنیم که محصول بلافاصله جایگزین شده است.

مدیرعامل هنر اول یادآور شد: پس از اتفاقی که با انتشار قسمت اول «آقازاده» به واسطه حجم استقبال مردم رخ داد، به نظر می‌رسد پخش دی وی دی دوباره جان خواهد گرفت و امیدواریم این سریال آغازگر مسیری جدید در این عرصه باشد.

نسخه فیزیکی آقازاده ۲۴ ساعته تمام شد

بازیگران سریال «آقازاده» با طراحی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی عبارتند از امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی، با معرفی پردیس پورعابدینی.

«آقازاده» از این پس جمعه‌ها در وی او دی‌ها و روزهای شنبه به صورت فیزیکی منتشر می‌شود و مخاطبان جمعه ۶ تیر بیننده نخستین قسمت از آن در فیلیمو و نماوا خواهند بود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «این قصه با خون تموم می شه!»

پایان پیام

کد خبر : 167492 ساعت خبر : 1:15 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=167492
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات