کشتار هفده خرگوش فقط بخاطر نمایش قدرت؛ ما انسان‌ها موجودات خطرناکی هستیم

کشتار هفده خرگوش فقط بخاطر نمایش قدرت؛ ما انسان‌ها موجودات خطرناکی هستیم

به گزارش گلونی دیدن یک گرگ گرسنه در حالی‌که به گله زده و پی شکار، گوسفندان را دریده، یا چنگال‌های تیز یک خرس قهوه‌ای بزرگ ترسناک است.

 حیات وحش حیوانات درنده و خطرناک زیاد دارد. اما موجودی در این جهان وجود دارد که می‌تواند از همه آنها ترسناک‌تر باشد. موجودی که توانایی کشتار دسته‌جمعی حیوانات حیات وحش را فقط بخاطر لذت دارد.

نه گرسنه است و نه برای سیر کردن شکم بچه‌هایش این کار را می‌کند. فقط برای نشان دادن قدرت خودش جان حیوانات را می‌گیرد؛ موجودی به نام انسان.

برخی از ما انسان‌ها می‌توانیم به راحتی حیوانات حیات وحش را نابود کنیم و بعد، از این صحنه فیلم و عکس بگیریم تا بماند در تاریخ و ثبت شود برای آیندگان.

این فیلم، کشتار هفده خرگوش را نشان می‌دهد فقط برای گرفتن حال شکارچی غیرقانونی دیگری که گراز زده بود.

کشتار هفده خرگوش فقط بخاطر نمایش قدرت

نماشای گلونی را دنبال کنید

ذوق و خوشحالی از کشتن خرگوش‌ها و صدای پشت دوربین که مدام «ای‌ولله ای‌ولله» می‌گوید ترسناک است.

این‌که انسان‌هایی وجود دارند که جان حیوانات برای‌شان هیچ ارزشی ندارد و می‌توانند به راحتی یک کشتار دسته‌جمعی راه بیندازند، از دیدن خرس، گرگ، پلنگ یا هر حیوان وحشی دیگر دلهره‌آورتر است.

البته این صحنه‌ها و بی‌اهمیتی به حیات وحش در جایی که رئیس محیطزیست آتش‌سوزی جنگل و از بین رفتن حیوانات را عادی بداند، غیر طبیعی نیست.

برخی از مردم وقتی مسئولین را بی‌خیال نسبت به حوادث طبیعت و از بین رفتن حیات وحش می‌بینند به راحتی اجازه حمله به حیوانات را به خودشان می‌دهند و از کشتار فیلم هم می‌گیرند.

این فیلم کشتار هفده خرگوش در محدوده گناوه استان بوشهر را نشان می‌دهد که برای خواباندن کل بهمن خدری، شکارچی غیرمجاز گراز گرفته شده؛ برسد به دست آقای عیسی کلانتری، رئیس محترم سازمان حفاظت محیط زیست.

امیدواریم لااقل این موضوع طبیعی و عادی نباشد.

پایان پیام

 نویسنده: راضیه حسینی

کد خبر : 167665 ساعت خبر : 2:47 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=167665
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات