عملیات جستجوی سها بی‌نتیجه ماند

عملیات جستجوی سها بی‌نتیجه ماند

خبر تکمیلی در ۲۲ مرداد: دقایقی پیش با اعلام پزشکی قانونی استان گلستان، مشخص شد نمونه تستDNA پیکر کشف شده با نمونه اخذ شده از پدر و مادر سها رضانژاد تطابق دارد. پیکر مرحوم سها رضانژاد فردا به خانواده وی تحویل داده خواهد شد و با تصمیم خانواده، او در قائم‌شهر به خاک سپرده می‌شود.

فرماندار کردکوی با اشاره به آخرین وضعیت زن طبیعت‌گرد گمشده در ارتفاعات جهان‌نما، گفت: با توجه به اینکه در عملیات جستجو هیچ اثری از وی پیدا نشد، در حال حاضر تمرکز بر روی گزینه‌های دیگر است.

به گزارش گلونی ابراهیم قدمنان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کل منطقه‌ای که این خانم گمشده بود، به‌طور کامل طی مدت ۱۲ روز توسط نیروهای متخصص جستجو شد اما هیچ اثری از وی یافت نشد.

عملیات جستجوی سها

جست و جو برای یافتن دختر طبیعت‌گرد ادامه دارد؛ سها کجاست؟
جست و جو برای یافتن دختر طبیعت‌گرد ادامه دارد؛ سها کجاست؟

وی با اشاره به اینکه فعلاً عملیات جستجو متوقف شده است، افزود: در حال حاضر تمرکز ما روی گزینه‌های دیگر از جمله امنیتی است.

فرماندار کردکوی بیان کرد: نیروی انتظامی بازجویی تمامی افرادی که همراه این خانم در گروه طبیعت‌گردی حضور داشتند را در دستور کار قرار داده است. با افراد و گروه‌های دیگری که آن زمان در منطقه حضور داشتند نیز صحبت شده است.

قدمنان گفت: تمامی روستاهای اطراف نیز با حضور نیروهای امنیتی بررسی شده اما تاکنون اثری از وی یافت نشده است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان هم پیش از این با اشاره به اعزام نیروهای کمکی از پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر ناجا، خاطرنشان کرد: جستجوهای تخصصی و میدانی پلیس با استفاده از سگ‌های جسد یاب برای یافتن دختر کوهنورد همچنان ادامه دارد.

 به نقل از پلیس گلستان، مروتی تاکید کرد: پلیس با تمام توان و با بهره‌گیری از تجهیزات خود در این راستا اقدام کرده و به محض روشن شدن ماجرا، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است به دنبال اعلام مفقودی دختر کوهنورد در ارتفاعات کردکوی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی و تیم‌های امدادی قرار گرفت.

 پنجشنبه ۱۴ تیرماه سها رضانژاد به همراه گروهی ۲۰ نفره از طبیعت‌گردان از تهران به منطقه جهان‌نما در ارتفاعات کردکوی سفر کرد. به گفته اعضای این گروه، وی از صبح جمعه بعد از خارج شدن از چادر دیگر برگشت.

انتهای پیام

کد خبر : 169830 ساعت خبر : ۲:۴۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=169830

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.