هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

مستند بوی ‌خون می ‌آید روایتی از متن و حاشیه سریال آقازاده

مستند بوی ‌خون می ‌آید روایتی از متن و حاشیه سریال آقازاده

مستند«بوی خون» که روایتی است از متن و حاشیه سریال «آقازاده»به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش گلونی در این مستند با طیف‌ها و جریان‌های مختلف و متخصصان عرصه‌های گوناگون و صاحب‌نظران و مطلعان پرونده‌های مفاسد اقتصادی درباره پدیده آقازادگی،‌ ریشه های شکل گیری و عواقب آن گفت و گو شده است.

تاکنون چهره‌های مطرح و موثر سیاسی اقتصادی و قضایی مقابل دوربین مستند «بوی خون» قرار گرفته‌اند.

با دیگر چهره‌های شاخص سیاسی و برخی فرزندان آن ها هم گفتگو خواهد شد.

گفتگو با بازیگران «آقازده» دیگر بخش مستند «بوی خون» است.

مستند بوی ‌خون می ‌آید

نماشای گلونی را دنبال کنید

امیر آقایی، مهدی سلطانی، سینا مهراد، جمشید هاشم پور، امین حیایی، نیکی کریمی،  لعیا زنگنه، امین تارخ، کامبیز دیرباز و محمد حسین لطیفی از جمله بازیگرانی هستند که با آن ها درباره سریال و نیز مفهوم آقازاده گفتگو شده است.

در این مستند که برای رمزگشایی از ارجاعات «آقازاده» ساخته شده همچنین مراحل شکل‌گیری سریال، بازتاب رسانه‌ای آن، ارجاعات فرامتن اثر، گفتگوهای مردمی درباره آقازادگی و … گنجانده شده است.

عواملی که در ساخت مستند «بوی خون» همکاری داشته‌اند،‌ عبارتند از: کارگردان: وحید سعیدی، تهیه کننده: افشین قلی پور، نویسنده: احمد رنجبر، کارگردان تلویزیونی و تدوین: محمد حسین گل فشان، میزبان گفت و گو ها : محمد صادق شایسته و مینو فلاحی، موسیقی: یحیی سپهری شکیب، جلوه‌های ویژه بصری و طراحی تیتراژ: حمید شماخی، طراح نامواره و پلاتو: مجید اسماعیلی، مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان ، گزارشگر: آزاده باقری.

پایان پیام

کد خبر : 171319 ساعت خبر : ۱۲:۱۳ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=171319

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.