نامزدهای جوایز امی ۲۰۲۰ معرفی شدند

نامزدهای جوایز امی ۲۰۲۰ معرفی شدند

فهرست نامزدهای هفتاد و دومین دوره از جوایز تلویزیونی امی با سلطه‌ی سریال «نگهبانان» در اغلب شاخه‌ها اعلام شد.

به گزارش گلونی و به نقل از ایسنا سریال «نگهبانان» محصول کمپانی «HBO» با کسب نامزدی در ۲۶ شاخه پیشتاز این دوره از جوایز امی شد.

«خانم میسل شگفت‌انگیز» با نامزدی در ۲۰ شاخه، سریال‌های «اوزارک» و «جانشینی» هر کدام با ۱۸ نامزدی در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

نامزدهای جوایز امی ۲۰۲۰

کمپانی «نتفلیکس» نیز با کسب ۱۶۰ نامزدی رکورد جدیدی را به ثبت رساند. پیش‌تر ««HBO با ۱۳۷ نامزدی رکوردار بیشترین کسب نامزدی در یک سال را به دست آورده بود.

در بخش بهترین سریال درام، «مندلورین»، «اوزارک»، «جانشینی»، «تاج»، «کشتن ایو»، «چیزهای عجیب»، «بهتر است با سول تماس بگیری» و «سرگذشت ندیمه» با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در بخش بهترین سریال کمدی، «جای خوب»، «شیتز کریک»، «زیاد ذوق زده نشو»، «ناامن»، «روش کامینسکی»، «آنچه که در سایه‌ها انجام می‌دهیم»، «برای من مرده» و «خانم میسل شگفت‌انگیز» به عنوان نامزدهای این دوره انتخاب شده‌اند.

«آتش‌های کوچک در همه‌جا»، «خانم آمریکا»، «باورنکردنی»، «غیرارتودکس» و «نگهبانان» نیز در شاخه بهترین سریال کوتاه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

«کریستینا اپل‌گیت» (مرده برای من)، «ریچل برازناهان» (خانم میسل شگفت‌انگیز)، «لیندا کاردلینی» (مرده برای من)، «کاترین اوهارا» (شیتز کریک)، «ایسا ری» (ناامن) و «تریسی الیس راس» (مایل به سیاه) در فهرست بهترین بازیگر زن سریال کمدی قرار گرفتند.

در فهرست بهترین بازیگر مرد سریال کمدی، «آنتونی اندرسون» (مایل به سیاه)، «دان چیدل» (دوشنبه سیاه)، «تد دنسن» (جای خوب)، «مایکل داگلاس» (روش کامینسکی)، «یوچین لوی» (شیتز کریک) و «رامی یوسف» (رامی) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در شاخه نامزدهای بهترین بازیگر مرد در سریال‌های درام، جیسون بیتمن (اوزارک)، «استرلینگ کی براون» (این ما هستیم)، «استیو کرل»(برنامه صبح)، «برایان کاکس» (جانشینی)، «بیلی پورتر» (ژست) و «جرمی استرانگ» (جانشینی) معرفی شدند.

در بخش نامزدهای بهترین بازیگر زن در سریال‌های درام، جنیفر آنیستون (برنامه صبح)، «اولیویا کُلمن» (تاج)، «جودی کومر» (کشتن ایو)، «لورا لینی»(اوزارک)، «ساندرا اوه» (کشتن ایو) و «زندیا کُلمن» (افوریا) معرفی شدند.

مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز هفتاد و یکمین دوره جوایز امی موسوم به اسکار تلویزیونی روز ۲۰ سپتامبر با اجرای «جیمی کیمل» برگزار خواهد شد.

پایان پیام

کد خبر : 170042 ساعت خبر : 11:24 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=170042
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات