سریال حضرت موسی (ع) و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا

انتخاب این کارگردان جدید کار آسانی نیست

سریال حضرت موسی (ع) و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا

به گزارش گلونی و به نقل از تسنیم این روزها تهیه‌کننده و گروه سریال حضرت موسی(ع) به دنبال کارگردان‌اند. هر روز هم گزینه‌هایی مطرح می‌شود که یکی از این نام‌ها ابراهیم حاتمی‌کیاست.

سیداحمدمیرعلایی تهیه‌کننده سریال او تأکید کرده است: هنوز به کارگردان مشخصی نرسیدیم. گزینه‌هایی وجود دارند که بعد از بررسی، هرچه زودتر وارد پیش‌تولید خواهیم شد.

تهیه‌کننده سریال موسی (ع) درباره اینکه کارگردان جدید چه مؤلفه‌ای دارد، تصریح کرد: انتخاب این کارگردان جدید کار آسانی نیست.

برای ما مهم است که آن شخص قابلیت ساخت کارهای فاخر را داشته باشد. در وهله بعدی به کارهای دینی و مذهبی علاقه‌مند باشد چون امکان دارد تولید این سریال به چهار سال هم برسد.

ساخت چنین سریالی آن‌قدر پیچیدگی و سختی دارد که باید توانایی مدیریت و کارگردانی چنین سریالی را داشته باشد. فضای جلوه‌های ویژه را بشناسد و بداند در کجا باید از ویژوآل استفاده شود و در کدام قسمت از سکانس‌های رئال.

سریال حضرت موسی (ع)

حاتمی‌کیا این روزها در حال بررسی فیلمنامه سریال حضرت موسی(ع) است. قرار است فیلمنامه تغییرات اساسی داشته باشد.

در جزئیات بیشتر باید به این نکته اشاره کرد که سعید بهمن پور به عنوان سرپرست نویسندگان پروژه قبلی که با شورجه کار می‌کرد در این پروژه هم حضور دارد و خیرالله تقیانی پور کارگردان سریال نجلا هم به عنوان دستیار کارگردان و مسئول انتخاب بازیگر در پروژه سریال حضرت موسی(ع) فعالیت خواهند داشت.

هنوز زمان مشخص پیش‌تولید و تولید مشخص نیست اما قرار است کار جدیدی از حاتمی‌کیا در عرصه فیلمسازی ببینیم که تاکنون از او ندیده‌ایم.

در صورتی که حاتمی‌کیا هدایت پروژه سریال «حضرت‌موسی(ع)» را به عهده بگیرد، این مجموعه به سومین سریال تلویزیونی او تبدیل خواهد شد. او پیشتر دو مجموعه «حلقه سبز» و «خاک سرخ» را در دهه هشتاد کارگردانی کرده است.

پایان پیام

کد خبر : 187346 ساعت خبر : ۸:۰۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=187346
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات