قسمت بیستم سریال آقازاده به زودی منتشر می‌شود

قسمت بیستم سریال آقازاده به زودی منتشر می‌شود؛ رشد ۳۰ درصدی دقیقه تماشا سریال آقازاده

به گزارش گلونی در آستانه انتشار قسمت بیستم سریال آقازاده، میانگین دقیقه تماشا در ١٢ ساعت ابتدایی پخش پنج قسمت آخر این سریال (۱۸،۱۷،۱۷،۱۶ ،۱۵) به بیش از ۱۳ میلیون ۱۰۰ هزار دقیقه تماشا رسیده که در مقایسه با میانگین ۱۲ ساعت ابتدایی پنج قسمت ابتدایی این سریال که بیش از ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار دقیقه تماشا بود نشان از رشد ۲۸ درصدی میزان بازدید این سریال دارد.

بر اساس همین آمار، میزان دقیقه تماشا مخاطبان آقازاده در سامانه فیلیمو طی ۱۲ ساعت ابتدایی قسمت ۱۹ به تنهایی نسبت به قسمت اول جهش دو برابری پیدا کرده است.

طبق آمار فیلیمو در ۱۲ ساعت ابتدایی پخش قسمت ۱۹ سریال آقازاده ۲۴۳ هزار اکانت کاربری در این سامانه آن را تماشا کرده‌اند که بالاترین رکورد تعداد مخاطب در بین قسمت‌های خود سریال است.

سریال آقازاده پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اول، رکورد ۲۵ میلیون دقیقه تماشا را ثبت کرده بود.

این آمار تا پیش از پخش قسمت ۱۹ به حدود ۶۶ میلیون دقیقه تماشا رسید که با اختلاف قابل توجهی بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال‌های شبکه نمایش خانگی است.

بررسی رفتار تماشای مخاطبان سریال آقازاده در فیلیمو نشان می‌دهد که با گذشت ۱۹ قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی در حال رشد است و هر روز به تعداد مخاطبان تماشای آنلاین این سریال در فیلیمو اضافه می‌شود.

قسمت بیستم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا روز جمعه ۱۶ آبان در سرویس‌های وی‌اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی است.

در این سریال امین تارخ، امیر آقایی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، محمدمهدی سلطانی سروستانی، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، نیکی کریمی، جمشید هاشم پور، محمدحسین لطیفی , پردیس پورعابدینی به هنرمندی پرداخته‌اند.

پایان پیام

کد خبر : 185338 ساعت خبر : 1:42 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=185338
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات