آقازاده رکوردهای خودش را هم می‌شکند!

آقازاده رکوردهای خودش را هم می شکند!

قسمت جدید سریال «آقازاده» با گذشت ۱۲ ساعت از انتشارش در فیلیمو، بالاترین رکورد در این زمان را با بیش از ۱۷ میلیون دقیقه تماشا رقم زد.

به گزارش گلونی از روابط عمومی فیلیمو؛ قسمت بیست و چهارم «آقازاده» با نام «نقاب» که سرنوشت یکی از شخصیت‌های اصلی سریال در آن مشخص می‌شود، در مدت زمان ۱۲ ساعت پس از انتشار توانست رکورد قسمت‌های قبل خودش را تغییر دهد و با ۱۷ میلیون و ۸۰۷ هزار و ۴۱۶ دقیقه تماشا صدر نشین میزان بازدید باشد و رکورد جدیدی را در فیلیمو برای خودش ثبت کند.

این سریال که داستانی اجتماعی-سیاسی درباره برخی اتفاقات روز جامعه دارد و به تقابل آقازاده ای به نام نیما بحری (امیر آقایی) و یک مأمور مبارزه با فساد به نام حامد تهرانی (سینا مهراد) می پردازد، در ۱۲ساعت ابتدایی انتشار اولین قسمت خود نیز با استقبال ۷ میلیون و ۶۸۶ هزار و ۹۷۸ دقیقه تماشا مواجه شد که رکوردی بالا محسوب می‌شد، این میزان دقیقه تماشا برای قسمت های ۹ و ۱۰ که به دلیل تقارن پخش با تاسوعا حسینی همزمان منتشر شدند به ۱۶ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۶۵۷ دقیقه تماشا رسید که باز هم رکورد جدیدی را در پلتفرم فیلمیو ثبت کرد و حالا قسمت ۲۴ آن رکورد را هم جا به جا کرده است.

آقازاده رکوردهای خودش را هم می شکند!

ثبت این رکوردها در حالی رقم می‌خورد که تا امروز هیچ سریال و برنامه‌ای در شبکه نمایش خانگی روزهای جمعه منتشر نشده و آقازاده با مخاطب‌های رو به رشد و میلیونی خود غافلگیری مهمی در رفتار کاربران پلتفرم فیلیمو ایجاد کرده است.

با میزبانی سرویس‌های وی‌اودی از سریال‌ها و فراهم کردن بستر پخش گسترده‌تری برای آن ها، ثبت میزان بازدید بر اساس دقیقه تماشا از مهمترین معیارهای سنجش مخاطب در شبکه نمایش خانگی است و این معیار بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

بررسی رفتار تماشای مخاطبان آقازاده در فیلیمو نشان می‌دهد که با گذشت ۲۴ قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی این سریال در حال رشد است و هر روز به تعداد مخاطبان تماشای آنلاین آن در فیلیمو اضافه می‌شود.

از جمله قسمت یک که تاکنون نزدیک به ۷۰ میلیون دقیقه و قسمت ۹ و ۱۰ که تا به حال ۷۸ میلیون دقیقه واچ تایم داشته اند و این رقم برای دیگر قسمت‌ها نیز در حال رشد است.

گفتنی است میزان بازیدید این سریال فقط در پلتفرم فیلیمو بعنوان بزرگترین بستر پخش محتوای درخواستی است.

قسمت بیست و پنجم سریال آقازاده روز جمعه ۲۱ آذر ساعت ۱۲ در سرویس‌های وی‌اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

پایان پیام

کد خبر : 190869 ساعت خبر : 7:03 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=190869
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات