امیر آقایی در بوی خون علیه آقازاده

امیر آقایی در بوی خون علیه آقازاده

درباره آقازاده ها نمی توانم سکوت کنم؛ ما خط قرمز داریم، آنها نه؛ ۴ میلیارد دلاری که در این مملکت گم شد کجاست؟ علاقه‌ای به آقازاده‌ها ندارم و از آنها خشمگینم.

به گزارش گلونی امیر آقایی بازیگر سریال «آقازاده» درباره تعریف خود از آقازاده‌ها گفت: یک سری هستند که مال مردم را می‌خورند. من نمی‌توانم راجع به آقازاده‌ها سکوت کنم.

امیر آقایی در بوی خون

"<yoastmark

او درباره شخصیت نیما هم گفت: اعتقادی به اینکه نیما آدم باهوشی است ندارم. مسیری را یاد گرفته است و همان را پیش می‌رود.

سفره انقلاب پهن است و او مثل همه آنها می‌گوید من باید حقم را بردارم. دولت باید بگوید عموجان این سهم شما نیست. اما چون خودشان هم برمی‌دارند اینها هم می‌توانند بردارند.

وی در ادامه درباره اینکه سریال خط قرمزی داشته است، توضیح داد: خط قرمز برای هر کسی نسبی است و نمی‌شود قطعی راجع به آن چیزی گفت.

البته ما در سریال از خودمان حرف نمی‌زنیم. از آقازاده‌ها حرف می‌زنیم. ما خط قرمز داریم اما آقازاده‌ها ندارند. آنها شرافت ندارند.

بازیگر نقش نیما در «آقازاده» درباره تاثیر ممیزی بر روند ساخت این سریال گفت: ما هنوز چیزی نگفتیم. فقط به مسائل جز اقتصادی پرداختیم.

آقایی تاکید کرد: نیما به راحتی به آدم‌های اطرافش اعتماد نمی‌کند، او خودش آنها را ساخته است و آدم‌هایش هستند.

همه زندگی نیما به لحاظ قانونی دست بهرامی است. خودش او را بزرگ کرد و شاید فکر نمی‌کرد نزدیکترین فرد به او این کار را انجام بدهد.

همان موقع زمان فیلمبرداری گفتم راضیه کسی نبوده است که نیما بخواهد عاشق او بشود. به درست یا غلط اینقدر پیرامون نیما دیده‌ایم. راضیه هم مثل بقیه مهره‌ای بود که مدتی از او استفاده کرد.

این بازیگر درباره اینکه آیا لطمه‌ای از آقازاده‌ها خورده، پاسخ داد: خوشبختانه اینقدر از این آدم‌ها دورم که اصلا نه علاقه‌های آنها را می‌دانم نه چیزی درباره زندگی‌شان.

من کلیتی را می‌شناسم و بابت این کلیت گاهی خشم هم داشته‌ام. بیش از این راجع به این‌ها نمی‌دانم. اصلا نمی‌خواهم برایش وقتم بگذارم.

وی با بیان این پرسش که در دو هفته عید در دوران کرونا ۴ میلیارد دلار در این مملکت گم شده است، این پول کجاست؟ اظهار کرد: من بازیگرم و این نقش را پذیرفتم. دنبال چرایی عجیب و غریبی برایش نباشید.

این بازیگر در پایان درباره تجربه همکاری با حامد عنقا و بهرنگ توفیقی گفت: دو آدم کاربلد و متخصص هستند.

مستند «بوی خون» به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر یکشنبه‌ها در فیلیمو و نماوا منتشر می‌شود.

این مستند پرونده‌های سیاسی سریال آقازاده را در گفت‌وگو با کارشناسان تحلیل می‌کند. در این مستند چهره‌های سیاسی هم‌نظرشان را درباره مفهوم آقازادگی بیان می‌کنند.

برای مشاهده این مستند روی این لینک کلیک کنید.

پایان پیام

کد خبر : 191209 ساعت خبر : 1:56 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=191209
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات