توضیح مرکز رسانه قوه قضاییه درباره سریال قورباغه

توضیح مرکز رسانه قوه قضاییه درباره سریال قورباغه

ادعاهای مطرح شده درباره توقیف یک سریال صحت ندارد

دادستانی تهران اعلام کرد: ادعاهای مطرح‌شده پیرامون توقیف یک سریال شبکه خانگی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران صحت ندارد.

به گزارش گلونی از ایسنا، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد:

«دادسرای عمومی و انقلاب تهران در پی مطرح شدن ادعاهایی پیرامون توقیف یک سریال شبکه خانگی اعلام کرد ادعاهای مطرح شده پیرامون توقیف این سریال از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران صحت ندارد.

بنا بر اعلام روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، در پی انتشار برخی ادعاها مبنی بر توقیف یک سریال شبکه خانگی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، بدین وسیله اعلام می‌شود ادعاهای مورد اشاره صحت ندارد و پخش این سریال با توجه به گزارش‌های ضابطین و برخی ابهامات در مورد لزوم بررسی منشاء هزینه‌های تهیه و تولید این سریال پخش آن تا حصول نتیجه به تاخیر افتاده است.

گفتنی است، گزارشات واصله به دادسرای عمومی و انقلاب تهران در حال بررسی است و نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.»

توضیح مرکز رسانه قوه قضاییه درباره سریال قورباغه

گفتنی است روز ۲۴ آذرماه روابط عمومی نماوا اعلام کرد: «با وجود اینکه ۲۴ آذر از سمت سازمان سینمایی به عنوان روز انتشار اولین قسمت سریال «قورباغه» به بینندگان وعده داده شده بود، پخش این سریال علی‌رغم صدور پروانه نمایش از «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، اخذ مجوز از «سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا)»، دریافت تایید از «موسسه ناجی هنر»، فعلا به دستور قضایی (به منظور پایش و نظارت) متوقف شده است.

پایان پیام

کد خبر : 193769 ساعت خبر : ۷:۱۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=193769
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات