گلونی

جلیل سامان ساخت زیرخاکی را آغاز می‌کند

جلیل سامان ساخت زیرخاکی را آغاز می کند

جلیل سامان ساخت زیرخاکی را آغاز می کند

جلیل سامان ساخت زیرخاکی را آغاز می کند

فصل دوم «زیرخاکی» با نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا به زودی کلید می‌خورد.

یکی از سریال‌های خوب این سال‌ها قطعا زیرخاکی است.

به گزارش گلونی از روابط عمومی سریال، در حالی که پیش از این با مشکلاتی که در بازپخش«زیرخاکی» پیش آمده بود، ابتدا ساخت فصل دوم سریال در هاله‌ای از ابهام قرار داشت و سپس رضا نصیری نیا تهیه کننده «زیرخاکی» از تلاش برای رفع مشکلات پیش روی کلید خوردن این سریال خبر داده بود، با حل این مسائل، تصویربرداری فصل دوم آن به زودی آغاز خواهد شد.

جلیل سامان ساخت زیرخاکی را آغاز می کند

فصل اول «زیرخاکی» با پخش در رمضان سال جاری توانست عنوان پر بیننده ترین سریال رمضانی را از آن خود کند و حالا با فراهم شدن شرایط، ساخت ماجراهای فریبرز باغبیشه ادامه پیدا می‌کند.

پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، امید روحانی و اصغر نقی زاده بازیگران اصلی و رایان سرلک بازیگر خردسال این مجموعه تولید سیما فیلم هستند و اسامی بازیگران تازه ای که به پروژه می‌پیوندند نیز به مرور رسانه‌ای خواهد شد.

همچنین تاکنون حضور این عوامل پشت صحنه نیز در سریال قطعی شده است: مدیرفیلمبرداری: داوود محمدی، مدیر برنامه ریزی: فرزاد رحمانی، طراح صحنه: حسین کرمی، طراح لباس: آزاده قوام، طراح گریم: عباس عباسی، دستیار یک کارگردان: میثم نجفی، مدیر صدابرداری:جواد مقدس، طراحی و ترکیب صدا: محمد کشفی، آهنگساز: آرش بادپا، منشی صحنه: مرجان تاجیک،مدیران تدارکات: مهران مداحیان، حسین لنجابی، مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل