هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

دعوت وزارت نیرو از مردم برای مصرف بهینه انرژی

ورود موج جدید سرما

ورود موج جدید سرما و دعوت وزارت نیرو از مردم برای مصرف بهینه انرژی

به گزارش گلونی وزارت نیرو در اطلاعیه‌ای با اشاره به ورود جبهه هوای سرد در روزهای پیش رو و افزایش مصرف سوخت، از همه هموطنان برای مدیریت بهینه مصرف در بخش برق و گاز دعوت کرد.

با توجه به نزدیک شدن موج جدیدی از سرما در کشور و افزایش مصرف سوخت و نیاز به پایداری تامین انرژی به منظور بهره‌مندی همه هموطنان به‌ویژه در مناطق سردسیر، به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند.

با وجود تلاش‌های شبانه روزی خدمتگزاران سخت‌کوش مردم در وزارت خانه‌های نفت و نیرو برای تامین پایدار انرژی به‌ویژه در مصارف خانگی، تقاضا می‌شود مردم عزیزمان مثل همیشه با همیاری آگاهانه و متعهدانه خدمتگزاران خود را در این امر مهم یاری داده و با مدیریت بهینه مصرف سوخت به ویژه گاز و برق، سایر هموطنان خود را در دریافت مستمر انرژی بخصوص در مناطق سردسیر کشور همراهی نمایند.

دعوت وزارت نیرو از مردم

امیدواریم با همراهی دلسوزانه و متعهدانه مردم در این امر مهم بتوانیم زمستان امسال را هم در شرایط کرونا که دشواری‌های زیادی به کشور تحمیل کرده است، به خوبی پشت سر بگذاریم و قدردان مردم خوب سرزمین‌مان هستیم.

نظر مردم

بسیاری از مردم عقیده دارند که اگر دستگاه‌ها و مسئولان به وظیفه خود عمل کنند دیگر نیاز نیست که دائم از مردم خواسته بشود که کم مصرف کنند.

البته که مصرف در بخشی از جامعه بالاست اما فقط با مصرف کم مردمی مشکلات این حوزه رفع نمی‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 199717 ساعت خبر : ۱۱:۱۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=199717

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.