هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

ممنوعیت تردد به شمال کشور ادامه دارد

ممنوعیت تردد به شمال کشور ادامه دارد

استاندار تهران با اشاره به وضعیت زرد در استان تهران از استمرار ممنوعیت تردد به شمال کشور خبر داد.

به گزارش گلونی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همکاری مردم و مسئولان، خوشبختانه استان تهران در وضعیت زرد قرار دارد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: هر گونه عادی انگاری شرایط را دشوار می‌کند، از اینرو رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های اعلام شده برای استمرار این روند ضروری است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار تهران با تشریح محدودیت‌های وضعیت زرد تاکید کرد: دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی در استان تهران اعمال می‌شود و محدودیت تردد خودروها از ۹ شب تا ۴ صبح استمرار دارد.

ممنوعیت تردد به شمال

استاندار تهران با اشاره به ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه ۴ در مورد وضعیت تردد بین استانی تاکید کرد: با توجه به اینکه اکثر درخواست‌ها مربوط به تردد به استان‌های شمالی است که بعضا در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند، محدودیت تردد به استان‌های شمالی ادامه دارد و تردد به سایر استان‌ها مجاز است.

لازم به ذکر است مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران اعلام کرد: «شهروندان تهرانی می‌توانند از روز سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ جهت تردد بین شهری در سامانه صدور مجوز به نشانی https://moi.ir/taradod مراجعه و ثبت نام کنند.

ایمان قربانی افزود درخواست تردد شهروندان، با مستندات ارائه شده توسط کارشناسان فرمانداری تهران بررسی می‌شود و تأیید یا عدم تأیید مجوز تردد در مدت حداقل ۲۴ ساعت به اطلاع شهروندان خواهد رسید که در سامانه مربوطه قسمت پیگیری درخواست قابل مشاهده است.»

پایان پیام

کد خبر : 197855 ساعت خبر : ۲:۵۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=197855

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات