هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

هجوم کاربران اپلیکیشن سیگنال را دچار مشکل کرد

هجوم کاربران اپلیکیشن سیگنال را دچار مشکل کرد

اپلیکیشن پیام‌رسان سیگنال در پی هجوم کاربران جدید که از خوش‌بینانه‌ترین پیش‌بینی این برنامه فراتر بود، با مشکلات فنی روبرو شد.

به گزارش گلونی به نقل از ایسنا، بنیاد سیگنال در توییتی نوشت: میلیون‌ها میلیون کاربر جدید پیام ارسال می‌کنند که حریم خصوصی آن اهمیت دارد. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

اپلیکیشن سیگنال

در این پیام آمده است: “ما سرورهای جدیدی را اضافه کرده‌ایم و ظرفیت اضافی با رکورد بالایی در طی هفته گذشته بی‌وقفه اضافه شده است. اما روز جمعه از خوش‌بینانه‌ترین پیش‌بینی ما فراتر رفت. میلیون‌ها میلیون کاربر جدید پیام ارسال می‌کنند که حریم خصوصی آن مهم است. از شکیبایی شما سپاسگزاریم. “

سیگنال اواخر روز شنبه اعلام کرد سرویسش احیا شده و خطای فنی پیش آمده روی امنیت مکالمات در این اپلیکیشن تاثیری نداشته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، افزایش یکباره کاربران جدید سیگنال در پی واکنش منفی کاربران به سیاست حریم خصوصی جدید واتس‌اپ صورت گرفت که روز جمعه اعلام کرد اجرایی کردن این تغییر را به تاخیر می‌اندازد.

آمار شرکت تحلیل اپلیکیشن سنسور تاور نشان می‌دهد سرویس پیام‌رسان رمزگذاری شده سیگنال در پی اعلام تصمیم واتس‌اپ با رشد عظیمی در شمار کاربرانش روبرو شده است.

از ششم تا دهم ژانویه این برنامه از فروشگاه‌های برنامه اپل و گوگل در سراسر جهان ۷.۵ میلیون بار دانلود شده است که رشد ۴۲۰۰ درصدی نسبت به هفته پیش را نشان می‌دهد.

سیگنال در پی رشد کم سابقه شمار کاربران، به دنبال استخدام افراد بیشتری به منظور تقویت سرویس و حمایت از زیرساخت است.

اپلیکیشن سیگنال یک برنامه پیام‌رسان متنی است که امکان مکالمات صوتی و تصویری در آن وجود دارد.

این اپلیکیشن یک بستر رمزگذاری شده است که به شما امکان ارسال پیام و برقراری تماس را از طریق اینترنت می‌دهد.

این پیام‌رسان همچنین برگزاری گفتگوهای گروهی و تماس‌های ویدئویی چند نفره را نیز پشتیبانی می‌کند.

پایان پیام

کد خبر : 199483 ساعت خبر : ۱۰:۲۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=199483

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.