جدول خاموشی تهران در ۷ بهمن اعلام شد

جدول خاموشی تهران در ۷ بهمن اعلام شد

به گزارش گلونی سخنگوی صنعت برق گفت: جداول خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده اعلام می شود اما تلاش می‌کنیم با همکاری مردم نیاز به خاموشی نباشد.

مصطفی رجبی مشهدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش بی رویه مصرف گاز در بخش خانگی و محدودیت سوخت‌رسانی به بخش نیروگاهی، گفت: به موجب پایداری شبکه برق و همچنین اطلاع‌رسانی مطلوب به مردم درباره خاموشی‌های احتمالی تصمیم بر آن شد که جداول خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده توسط شرکت‌های توزیع نیروی برق منتشر و اعلام شود.

جدول خاموشی تهران

جدول را دانلود کنید

وی درباره اینکه خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده برای چه بخش‌هایی از کشور اعلام می‌شود، گفت: شرکت‌های توزیع برای نیمه شمالی کشور و مناطق سردسیر اقدام به تهیه و انتشار جداول خاموشی‌ها می‌کنند اما تلاش می‌شود با مدیریت جمیع شرایط دچار خاموشی نشویم.

وی با تاکید بر اینکه این اطمینان را به مردم می‌دهیم که اگر نیاز به بروز خاموشی شد، در مناطق مذکور براساس جداول اعلام شده عمل شود تا مردم با اطلاع از زمان بروز قطعی برق نسبت به آن برنامه‌ریزی کنند، تصریح کرد: خاموشی برای هر منطقه حداکثر دو ساعت خواهد بود.

اما باز هم تاکید می‌کنم که اگر مردم اقدام به فقط ۱۰ درصد صرفه‌جویی در مصرف گاز و برق کنند، شاهد خاموشی نخواهیم بود.

امروز معاون هماهنگی توزیع توانیر اعلام کرد که شرکت‌های توزیع برق باید به منظور تامین نیاز مصرف برق کشور، حتما جداول خاموشی‌های احتمالی به منظور اطلاع مردم اعلام کنند.

غلامعلی رخشانی مهر امروز در جلسه ستاد مدیریت سوخت نیروگاه ها، صنایع و مدیریت مصرف انرژی (گاز و برق) کشور تاکید کرد: از فردا ۷ بهمن ماه محدودیت‌هایی در نیروگاه‌های تهران و شمال کشور به دلیل مصرف بالای گاز در بخش خانگی داریم.

پایان پیام

کد خبر : 201280 ساعت خبر : 0:23 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=201280
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات