اعلام جزئیات ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ علی ضیا

آغاز پخش از 28 اسفند با آیتم های ویژه

اعلام جزئیات ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ علی ضیا

به گزارش گلونی علی ضیا از ۲۸ اسفند ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ شبکه یک را با آیتم‌های گوناگون و جذاب و حضور چهره‌های محبوب اجرا می‌کند.

در حالی که امسال بنا بود دوره جدید از طرح انتخاب چهره مردمی توسط برنامه «فرمول یک» اجرا شود، شیوع ویروس کرونا این بار هم برگزاری این طرح را لغو کرد.

از این رو در حالی که بنا بود «فرمول یک» پس از غیبتی ۱۰ روزه در اسفند ماه برای معرفی بهترین چهره‌های مردمی به آنتن بازگردد، فعلا به روال سابق در حال پخش است و عوامل همزمان مشغول پیش تولید ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ هستند.

اعلام جزئیات ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰

«فرمول ۱۴۰۰» یکی از آیتم‌های نوستالژیک برنامه است که در آن خوانندگانی چون مجید اخشابی، فریدون آسرایی، امیر تاجیک، حمید حامی آهنگ‌های قدیمی‌شان را در فضایی بازسازی شده خوانده‌اند.

در آیتم «دهه هشتادی دهه هفتادی» با جوان‌ها گفتگو شده و از آنجایی که عید امسال با میلاد امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) مصادف شده، آیتم‌های برادرانه‌ای برای پخش در برنامه تولید شده؛ مثلا چهره ای چون میثم درویشان‌پور با برادرش مهمان «فرمول یک» و گفتگوی فان برنامه شده‌اند.

سایر ویدیوها در نماشای گلونی

در آیتمی دیگر علی ضیا با فوتبالیست‌های مطرحی چون علیرضا جهانبخش و شجاع خلیل‌زاده به صورت تصویری گفتگو کرده است. همچنین با حضور حامد همایون، قطعه‌ای از این خواننده با لب خوانی فوتبالیست‌های قدیمی اجرا و ضبط شده است.

«فرمول کمدی» که یکی از آیتم‌های محبوب دوره جدید «فرمول یک» به حساب می‌آید همچنان در ویژه برنامه تحویل سال نیز با حضور کمدین‌ها فضای شادی برای مخاطبان رقم می‌زند. فریبا نادری، محمد نادری و سیما تیرانداز نیز از چهره‌هایی هستند که استندآپ کمدی اجرا می‌کنند.

همچنین علی ضیا نیز روی آنتن زنده برنامه میزبان چهره‌های مختلف هنری و ورزشی است و البته از حضور چهره‌های مردمی تاثیرگذار نیز بهره خواهد برد.این برنامه در سه قسمت شب‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند در ساعت ۲۲:۱۵ و روز ۳۰ اسفند از ساعاتی پیش از تحویل سال به صورت زنده پخش می شود.

پایان پیام

کد خبر : 212342 ساعت خبر : 11:45 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=212342
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات