هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

جمعیت دوستداران و طبیعت یاران اصفهان تشکل زیست محیطی تقدیر شده جایزه مهرگان علم

جمعیت دوستداران و طبیعت یاران اصفهان تشکل زیست محیطی تقدیر شده جایزه مهرگان علم

اسامی برگزیدگان و تقدیرشدگان این دوره جایزه مهرگان علم در سه بخش بهترین کتاب‌های علمی- زیست‌محیطی، برترین تشکل‌های زیست‌محیطی( NGOها) و اثرگذارترین شخصیت‌های محیط زیست ایران، ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه مقارن با روز جهانی حیات وحش و اولین سالروز درگذشت مهندس اسکندر فیروز رییس هیأت داوران جایزه مهرگان علم اعلام شد.

به گزارش گلونی جمعیت دوستداران محیط زیست طبیعت‌یاران اصفهان به عنوان دومین تشکل تقدیرشده جایزه مهرگان علم دوره چهاردهم و پانزدهم انتخاب شد. مدیریت این انجمن برعهده بهجت قریشی‌نژاد است.

جمعیت دوستداران و طبیعت‌یاران اصفهان

سخنان حشمت‌الله انتخابی

سایر ویدیوها در نماشای گلونی

حشمت‌الله انتخابی بنیان‌گذار جمعیت دوستداران محیط زیست-طبیعت‌یاران اصفهان است.

در ارزیابی داوران تشکل مردم‌نهادهایی که فعالیت آن‌ها در زمینۀ جذب و آموزش جوامع محلی، ترویج آموزه‌های زیست‌محیطی، کمک به حفظ و توسعۀ زیست بوم‌های پایدار، جلب توجه عمومی به طبیعت و حیات وحش منطقه، حفاظت از جنگل‌ها و منابع آب و خاک، ارایه مقالات زیست‌محیطی و عضویت در مجامع و سازمان‌های داخلی و بین‌المللیِ محیط زیست بود انتخاب شدند.

گفتنی است داوری این دوره‌ جایزه مهرگان علم را هفت تن از برجسته‌ترین کارشناسان محیط زیست ایران متشکل از: زنده‌یاد اسکندر فیروز، هوشنگ ضیایی، اسماعیل کهرم، عبدالحسین وهاب‌زاده، محمد درویش، زهرا قلیچی‌پور و مژگان جمشیدی بر عهده داشتند.

شایان ذکر است که فراخوان دوره‌های شانزدهم و هفدهم جایزه مهرگان علم که به کتاب‌های علمی منتشر شده در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ و همچنین عملکرد تشکل‌های زیست‌محیطی در این بازه زمانی اختصاص دارد متعاقباً منتشر خواهد شد.

پایان پیام

کد خبر : 210588 ساعت خبر : ۱:۰۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=210588

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات