تاکید بر حل مسائل ارتباطی در نشست نماینده تبریز و مدیرعامل ایرانسل

تاکید بر حل مسائل ارتباطی در نشست نماینده تبریز و مدیرعامل ایرانسل

در نشست نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل ایرانسل، بر آمادگی طرفین برای تعامل بیشتر در راستای حل مسائل ارتباطی منطقه تأکید شد.

به گزارش گلونی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، حجت‌الاسلام دکتر سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، با دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل دیدار و درباره مسائل ارتباطی حوزه انتخابیه خود به گفت‌وگو پرداخت.

در این نشست که در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، ضمن بیان مهمترین مسائل ارتباطی حوزه انتخابیه خود، از ایرانسل به خاطر توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در شمال غرب کشور و نگاه ویژه به رفع موانع موجود در مسیر تحول دیجیتال و جهش تولید در حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات، تقدیر کرد.

مدیرعامل ایرانسل در این دیدار، اقدامات ایرانسل در خدمات‌رسانی به مردم استان آذربایجان‌ شرقی از جمله گسترش دسترسی مناطق روستایی به اینترنت پرسرعت، حمایت از توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال و تسهیل دسترسی به زیرساخت‌های ارتباطی در دوران شیوع بیماری کرونا را تشریح کرد.

عباسی‌آرند همچنین با اشاره به برخی مسائل در زمینه توسعه شبکه ارتباطی، از جمله موانع موجود در مسیر اخذ مجوز سایت‌های ارتباطی، توسعه فیبرنوری و زیرساخت‌های کلان شبکه، بر لزوم مانع‌زدایی از توسعه دسترسی مردم به ابزارهای ارتباطی و خدمات دیجیتال تأکید کرد.

میرتاج‌الدینی نیز با اشاره به نقش و مسئولیت نظارتی مجلس شورای اسلامی در وضع و اصلاح قوانین و مقررات، در این زمینه قول مساعدت و پیگیری داد.

پایان پیام

کد خبر : 225194 ساعت خبر : ۱۰:۴۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=225194
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات