ساخت میجر مدیون مردم بوشهر است

ساخت میجر مدیون مردم بوشهر است

حمید فرخ‌نژاد تهیه‌کننده فیلم سینمایی «میجر» به بهانه رونمایی از این فیلم در سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، برگزاری این رویداد را فرصتی فرخنده برای فیلم ‌دیدن همراه با مخاطبان توصیف کرد.

به گزارش گلونی به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، حمید فرخ نژاد بازیگر و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «میجر» به کارگردانی احسان عبدی‌پور به بهانه رونمایی از این فیلم سینمایی در جشنواره جهانی فیلم فجر، گفت: «بعد از یک‌سال تعطیلی سینماها، برای اولین‌بار است که در فضای یک جشنواره حاضر شده‌ام و با مخاطبان به تماشای فیلم می‌نشینم. از این منظر برگزاری جشنواره فرصتی فرخنده‌ است که می‌توان فیلم را با حضور مخاطبان دید و لذت برد.»

ساخت میجر مدیون مردم بوشهر است

او در ادامه، ضمن آرزوی تسریع در روند واکسیناسیون علیه کرونا، گفت: «آرزو می‌کنم در آینده نزدیک، مردم مجددا بتوانند با خیال راحت در سالن‌های سینما حاضر شوند و بار دیگر شاهد رونق سینماها باشیم.»

این بازیگر سینما درباره تجربه تهیه‌کنندگی فیلم «میجر» در جنوب کشور گفت: «فیلم «میجر» با همراهی مردم جنوب به سرانجام رسید و می‌توانم بگویم ساخت این فیلم را مدیون مردم درجه‌یک بوشهر هستیم.

اگر فیلم درست از کار درآمده و قدرت و توانایی ارتباط با مخاطبان داخلی و خارجی دارد، برآمده از همین لطف مردم جنوب است. تلاش ما این بود که این ارتباط به بهترین شکل صورت بگیرد.»

سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران، در حال برگزاری است.

پایان پیام

کد خبر : 228227 ساعت خبر : 12:30 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=228227
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات