گلونی

آلبوم صداها و پل ها از علیرضا قربانی را قانونی بشنوید

آلبوم صداها و پل ها از علیرضا قربانی را قانونی بشنوید

آلبوم صداها و پل ها از علیرضا قربانی را قانونی بشنوید

آلبوم صداها و پل ها از علیرضا قربانی را قانونی بشنوید

صداها و پل‌ها نام پروژه ایست با صدای علیرضا قربانی، آهنگسازی احسان مطوری، که ساخت آن بیش از ۵ سال و با حضور بیش از ۱۰۰ موزیسین و هنرمندان دیگر فنون به طول انجامید.

آلبوم صداها و پل ها

این اثر را پیش‌خرید کنید

به گزارش گلونی احسان مطوری درباره این اثر نوشته است:

این اثر چند زبانه با در کنار هم قرار دادن زبان‌های فرهنگ‌های مختلف دنیا در کنار زبان شیرین فارسی و با ایجاد فضاهای موسیقیایی مطابق با هر تلفیق ادبی سعی در بیان صلح و آشتی فرهنگ‌ها با یکدیگر دارد.

در این آلبوم اشعار شعرایی همچون، ناظم حکمت، رودکی، شکسپیر، پییره ریوردی، مرام المصری، فروغ فرخ زاد، مارگوت بیکل، ابراهیم مسکین و رابین درانات تاگور با صدای علیرضا قربانی از ایران، بومبای جیشری از هند، اولکای باییر از ترکیه، مایا هوبیکا از لبنان، سولانژ مردینیان از آرژانتین، سیلیا وود اسمیت از آمریکا، قیصر نیظامی از هند و مایکل کلی از آمریکا و در کنار صدای ساز مایک بلاک، ادوارد پرز، کورش بابایی، گرگ الیس، همایون نصیری، بترای یارکین، نیتن اسکارم، رامان کالان، جاناتان جونز و بیش از ۶۰ موزیسین دیگر از سراسر دنیا و در ۹ قطعه به تنظیم احسان مطوری و علی منتظری به گوش شما خواهد رسید.

نماشای گلونی را دنبال کنید

تمام تلاش تیم تولید این اثر، در بهتر شنیده شدن فرهنگ، هنر، موسیقی و ادبیات فارسی به گوش جهان است. ما در زمانه‌ای به سر می‌بریم که تمام سرزمین‌ها برای اعتلای فرهنگشان و شناساندن آن به جهان، شبانه روز در تلاش هستند.

امیدواریم این آلبوم که با حمایت شما عزیزان به صورت قانونی خریداری می‌گردد، بتواند تاثیر به سزایی در انجام این رسالت مهم داشته باشد.

آلبوم صداها و پل‌ها در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰، معادل ۱۶ جولای ۲۰۲۱ در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

این مجموعه شامل یک آلبوم سی دی، دفترچه رنگی ۳۲ برگی و به تعداد محدود ۱۰۰۰ نسخه تولید و شمارگذاری شده برای عزیزان، حامیان و علاقه مندان کلکسیونر منتشر می‌شود.

تعداد محدودی از این مجموعه با امضای علیرضا قربانی در اختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت.

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

خروج از نسخه موبایل