برگزاری اولین رویداد سالانه کنشگری در ایران

برگزاری اولین رویداد سالانه کنشگری در ایران

اولین رویداد سالانه کنشگری در ایران به مناسبت چهار سالگی آغاز به کار استارتاپ اجتماعی کارزار روز جمعه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰  از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به صورت آنلاین در استودیو ویکست برگزار می‌شود.

این رویداد با هدف اشتراک تجربیات موفق در زمینه کنشگری مدنی و  اجتماع‌سازی کنشگران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان با مراجعه به این آدرس برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام کنند.

این رویداد شامل سه پنل گفتگو است که در پنل اول با موضوع تجربه‌های کنشگری لیلی ارشد، کنشگر حوزه زنان و مدیرعامل موسسه خانه خورشید، اسماعیل آذری‌نژاد، کنشگر کتاب‌خوانی برای کودکان روستایی، محمد درویش، پژوهشگر محیط زیست و مجتبی گهستونی، کنشگر میراث فرهنگی حضور دارند.

در پنل دوم با عنوان راهکارهای کنشگری موثر در ایران سمیه رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس، الهه محمدی، فعال مدنی و روزنامه نگار و شاهد حلاج، فعال مدنی و روزنامه‌نگار حضور دارند.

در بخش پنل مطالبه‌گران موفق و جسور هم چهار نویسنده برگزیده کارزارهای موفق حضور خواهند داشت.

در این رویداد همچنین کنشگران برگزیده پلتفرم کارزار در هفت موضوع مطالبه‌گری فرهنگی و هنری، میراث فرهنگی و گردشگری، محیط زیست و حقوق حیوانات، دانشگاه و مدارس، حقوق زنان، اقتصادی و صنفی، و حقوق شهروندی معرفی خواهند شد. در این رویداد همچنین به رسانه‌ کنشگر برتر، سمن برگزیده، مسئول پاسخگو و شهروند مطالبه‌گر هم تندیس اهدا خواهد شد.

این رویداد با همراهی رسانه‌‌ای خبرگزاری ایلنا، روزنامه پیام ما و پایگاه‌های خبری اقتصاد آنلاین، اسکان‌نیوز، گلونی و دیدار نیوز برگزار می‌شود.

کارزار یک استارتاپ اجتماعی است که ماموریت اصلی آن ترویج فرهنگ مطالبه‌گری از طریق ایجاد بستری برای هم‌افزایی خواست‌های مدنی است. تا به امروز بیش از ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار امضا برای بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ مطالبه مدنی در این سایت ثبت شده است.

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 235451 ساعت خبر : ۱:۴۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=235451
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات