پاسخ مدیر عامل فیلیمو به برخی از منتقدان: کمک نمی‌کنید حداقل ضربه نزنید

پاسخ مدیر عامل فیلیمو در یک گروه فرهنگی به برخی از منتقدان

به گزارش گلونی میرعامل فیلیمو‌، محمدجواد شکوری مقدم، در پاسخ به گروه فرهنگی و منتقدان اهالی فرهنگ گفت:

«بنده اصولا اینجا شنونده و از همه می‌آموزم و تا کنون وارد هیچ بحثی نشدم ولی احساس کردم زاویه نگاه برخی دوستان فرهنگی کمی نیاز به تغییر دارد و فکر کردم بد نباشد مطلبی بنویسم.

اول آن‌که‌ نیت خوانی کارگردان و تیم تولید که هدفشان چه بوده قطعا اخلاقی و منصفانه نیست و اصل بر برائت است.

دوم آن‌که اگر به دنبال بزرگ‌نمایی یک ناهنجاری و نتیجه گیری از آن باشید، در قرآن کریم خداوند بهترین قصه‌ها را چنین می‌گوید: «زلیخا زن شوهر دار بود و به پیامبر خدا یوسف دست درازی کرد و در انتها هم خداوند به‌دلیل صادق بودن در عشقش، او را جوان‌کرد و به عقد ایشان درآورد.»

خدا می‌خواسته عادی‌سازی کند؟ آیا این داستان بنیان خانواده‌ها را سست می‌کند؟ نتیجه‌گیری اخلاقی این است که اگر زن شوهر داری و در عشق صادق باشی می‌توانی اینگونه عمل کنی و در انتها هم از نجات یافتگان باشی؟

ما خیلی نظرات‌مان سلیقه‌ای و به‌دور از واقعیت جامعه شده، با این دست فرمان جذابیت همه سریال های ایرانی را می‌گیریم و مردم هم که با سریال های خارجی از هر طریق مانوس‌اند.

پاسخ مدیر عامل فیلیمو

سوم آن‌که یک سکانس یا یک اپیزود ممکن است دچار ناهنجاری باشد، باید سریال را کامل قضاوت کرد، زخم کاری داستان زوال یک خانواده و انسان با ریشه طمع است، بسیار پیام اخلاقی متعالی دارد ولی باید به ظرفیت‌های قصه پرداخت و نمی‌شود خام پیام را منتقل کرد.

چهارم هم آن‌که بضاعت تصویری جامعه و مردم را می‌دانید؟ حجم محتوی هالیوودی که مردم در روز می‌بنند را مطلع هستید؟ اینستاگرام ۱۰ برابر فیلیمو بازدید کننده دارد! ما کجای بازی هستیم؟ همین مختصر جذابیت محتوی سینمای ایران را هم با کج‌سلیقگی و بی‌تدبیری بگیریم! بعد چه می‌شود؟ صدا و سیما موفق بوده که سینمای خانگی را به او داده‌ایم؟ حتما چشم پسرش را کور می‌کند، شک نکنید.

پنجم و آخر هم لازم است بگویم ما در فیلیمو کاملا تفکر فرهنگی داریم و قضاوت های نابجا و ناجوانمردانه برخی دوستان را به خدا واگذار می‌کنیم.

لوازم سینمای ایران‌ را ما نپروریده‌ایم، وقتی وارد این حوزه شدیم طبیعتا باید با همین بضاعت‌های متنی و هنری کار بسازیم که نتیجه مدیریت فرهنگی دیگران است.

مشکل برخی از دوستان که این روزها کلیپ های خلاقانه و مغرضانه می‌سازند تنگ نظری است، مشکل فیلیمو نیست، مشکل آن است که چرا فیلیمو دست ایشان‌ نیست و این درد دارد اگر دردمند باشیم.

۴۵۰ نفر تیم زحمت‌کش در فیلیمو برای بیش از ۴۰۰۰ نفر هنرور، هنرمند و عوامل پشت و جلوی دوربین در ماه اشتغال ایجاد کرده‌اند و شبانه روز مشغول کار و تلاش هستند تا سرویسی در خور مردم کشورشان بسازند و از خارجی بی‌نیاز باشیم، کمک نمی‌کنید! حداقل ضربه نزنید.

محمدجواد شکوری مقدم

مدیر عامل فیلیمو

یا علی

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 235955 ساعت خبر : 10:29 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=235955
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات